Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Temalarda Yenileme Ücretleri Nedir?

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, buradaki temanızı çok beğendim. Yakın zaman içerisinde de alabilirim fakat yenileme ücreti olan 15 dolar ne oluyor tam olarak? Bu kafama takıldı, bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Temayı satın aldığınız tarihten itibaren bir sene boyunca güncellemeleri indirebiliyorsunuz.

Bir sene dolunca temayı kullanmaya devam edebilirsiniz fakat güncellemeleri indiremiyorsunuz.

Temayı satın aldığınız tarihten itibaren bir sene boyunca güncellemeleri indirebiliyorsunuz.

Bir sene dolunca temayı kullanmaya devam edebilirsiniz fakat güncellemeleri indiremiyorsunuz.

Anladım, çok teşekkür ederim güzel bir açıklama oldu. Temanın kurulumu ve ayarlamaları ücretsiz mi acaba?

Tema dilerseniz tarafımızca kurulup teslim edilir.

Çok teşekkür ederim. Hayatımda ilk defa xenforo kullanacağım. İlk işim sağlam birisinden lisans satın almak olacak. Daha sonra sizinle iletişime geçeceğim mutlaka. vBulletin teması almıştım sizden zamanında (ama hangi siteme aldım, hatırlamıyorum). Yeniden teşekkür ederim.

Hocam bende bir soru sormak istiyorum temalar güzel fakat netr0n netr0n neden $ üzerinden ücretlendiriyorsunuz. Neden TL kurunda satışını gerçekleştirmiyorsunuz? Pek hoş görünmüyor alıcı olarak bakıldığında.

Hocam bende bir soru sormak istiyorum temalar güzel fakat netr0n netr0n neden $ üzerinden ücretlendiriyorsunuz. Neden TL kurunda satışını gerçekleştirmiyorsunuz? Pek hoş görünmüyor alıcı olarak bakıldığında.
Merhabalar,
Tema ve hizmetleri yurt dışınada satıyoruz. TL olarak veriyorduk aslında bu işleri ama yurt dışı sorunlar çıkınca mantıklı olarak $ çevirdik ne yazık ki.

Merhabalar,
Tema ve hizmetleri yurt dışınada satıyoruz. TL olarak veriyorduk aslında bu işleri ama yurt dışı sorunlar çıkınca mantıklı olarak $ çevirdik ne yazık ki.

Aslında sayın hocam yurt dışındaki adama döviz bazında ucuz, bizlere pahalıya mâl oluyor. Dürüst olmam gerekirse birçok kişinin bu temalara ağzı açık kalıyor ve sadece hayranlıkla bakıyor. Üniversite öğrencisi gençlerin forum kurma gibi bir planı olduğunu ve 2. el lisans baktıklarını çok fazla duydum. Bunun yanı sıra lisanstan önce sizin temalarınız ön planda tutuluyor. Ben emeğinizi kesinlikle tartışamam, muhteşem işler çıkartıyorsunuz hocam fakat TL bazında ve Türk alıcılara çok az daha esnek olunursa muhteşem olur düşüncesindeyim.

Merhabalar,

Aslında sayın hocam yurt dışındaki adama döviz bazında ucuz, bizlere pahalıya mâl oluyor. Dürüst olmam gerekirse birçok kişinin bu temalara ağzı açık kalıyor ve sadece hayranlıkla bakıyor. Üniversite öğrencisi gençlerin forum kurma gibi bir planı olduğunu ve 2. el lisans baktıklarını çok fazla duydum. Bunun yanı sıra lisanstan önce sizin temalarınız ön planda tutuluyor. Ben emeğinizi kesinlikle tartışamam, muhteşem işler çıkartıyorsunuz hocam fakat TL bazında ve Türk alıcılara çok az daha esnek olunursa muhteşem olur düşüncesindeyim.

Bende aynı fikirdeyim. Tema ücreti neyse diyelim 150TL -200TL türk kullanıcılar için satışlar bu şekilde olmalı. Türk destek forumunda dolar ile satın almak hem maddiyat açısından hem kullanım açısından hoşuma gitmiyor. Bunun hakkında bir çalışma yaparsanız çok seviniriz. Ve temalarda kampanyalar yapıyor musunuz?

Şahsen bende arkadaşlara katılıyorum. Türkiye piyasası ve asgari ücret ele alındığı vakit Türk kullanıcılara daha makul fiyatlar üzerinden satış yapmanız iyi olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.