Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği Tema istek

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

Mertbasaran

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, arkadaşlar. R10.net temasını nereden bulabiliriz?

Ve ya yapabilecek ardadaşlar fiyat verirlerse sevinirim.

Merhaba, r10.net teması xenforo olarak elimizde mevcut değildir. Temayı yapan kullanıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Buna benzer bir tema renk değişim yaparak editleyebilirsiniz.

Buyrun : Phosphorus - XenForo 2 Style

• Beğen
Tepkiler: Sis
r10.net'in teması r10'a özel kodlanmış bir temadır. Her sistemin birebir kodlaması tabii ki yapılır ama r10 gibi bir sitenin birebirini yapıp satışa çıkarmak doğru olmaz. Size özgü tasarımlarla devam edin bence. ;)

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bir arkadaş yapmıştı sanki bir ara ve ücretsi dağıtıyordu. şimdi arıyorum bulamıyorum.

Bir arkadaş yapmıştı sanki bir ara ve ücretsi dağıtıyordu. şimdi arıyorum bulamıyorum.

r10.netin modern teması r10a özel tasarım hocam. Birebir aynısını yapmaya kalksalar bile özellik olarak tutturmalari zor olur :) Kaldı ki Coskun 'un o tarz şeylere müsade edeceğini zannetmiyorum :)

Yapılabilir yapılmasına da buna ayırdığınız bütçe ben kadar onu merak ettim:)

r10.netin modern teması r10a özel tasarım hocam. Birebir aynısını yapmaya kalksalar bile özellik olarak tutturmalari zor olur :) Kaldı ki Coskun 'un o tarz şeylere müsade edeceğini zannetmiyorum :)
Bir tema w*arez"e düşerse kim ne diyebilir ya?
Ek olaraktan yapmak isteyen basar parayı onun aynısını yaptırır hocam. Sanal alemde olmayacak durum yok.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.