Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TB] Resimli Benzer Konular

XF 2.1 Eklenti [TB] Resimli Benzer Konular 1.2.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Tek kelime ile harikasınız. Teşekkür ederim

Ugur kullanıcı adlı kişi [TB] Resimli Benzer Konular Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Yeni konu açarken benzer konu arama özelliği eklendi.

• Yeni konu açarken benzer konu arama özelliği eklendi.
  • Resim olmayan konularda varsayılan resim veya avatar gösterim özelliği eklendi.
  • Şablonlarda ve eklenti dosyalarında düzenlemeler yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 8809

Ekli dosyayı görüntüle 8810

Güncellemenin devamını inceleyin...

İzinleri ve ayarları yaptım ama konum olarak "ilk mesaj altı"nı seçtiğimde çalışmıyor nedense. Belki çakışma vardır falan diye o bölgedeki reklamları da kapadım ama yine de göstermedi. "Hızlı cevap altında" seçeneğini seçtiğimde ise sorunsuz gösteriyor.

İzinleri ve ayarları yaptım ama konum olarak "ilk mesaj altı"nı seçtiğimde çalışmıyor nedense. Belki çakışma vardır falan diye o bölgedeki reklamları da kapadım ama yine de göstermedi. "Hızlı cevap altında" seçeneğini seçtiğimde ise sorunsuz gösteriyor.
Özel tema kullanıyorsanız görünmeyebilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.