Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TB] Print Thread - Konuyu Yazdır

XF 2.1 Eklenti [TB] Print Thread - Konuyu Yazdır 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
flot olmasın ama düzenleme yapamadım. ekran görüntüsünü ekliyorum. ilk resim konunun içeriği yazdır dediğimde . ikinci resim oluyor sadece yazıyı almış içeriğin tamamını almamış. 1.png 2.png

Merhaba, localhostta deniyorum henüz. Google chrome sağ tıkla yazdır yapıyorum artık. ilginize teşekkürler.

özel konu alanlarını mesaj içerisine ekliyorum onları yazdırma sayfasına almıyordu. yukarıdaki resimden anlaşılacağı gibi sadece yazıyı alıyordu.. ilk mesajı komple alacak şekle getirdim. o şekilde çözdüm sorunumu bilginize. resmini ekliyorum. Ekran görüntüsü 2023-12-31 184758.png

Merhaba bu eklentiyi sorunsuz şekilde kendime göre düzenledim ve kullandığımı söylemiştim önceki mesajla ama admin panelde Sunucu hata günlüğü veriyor.
Sunucu hata günlüğü
Temizle
Template error: [E_USER_WARNING] Macro public:tb_printthread:thread_custom_fields_status is unknown
1 dakika önce src/XF/Template/Templater.php:660
Template error: [E_USER_WARNING] Macro public:tb_printthread:thread_custom_fields_status is unknown

acaba bunu engelemek için neler yapabilirim.

bu şekildede sorun yok ama admin panele hata vermesi rahatsız ediyor.

Merhaba bu eklentiyi sorunsuz şekilde kendime göre düzenledim ve kullandığımı söylemiştim önceki mesajla ama admin panelde Sunucu hata günlüğü veriyor.
Sunucu hata günlüğü
Temizle

acaba bunu engelemek için neler yapabilirim.

bu şekildede sorun yok ama admin panele hata vermesi rahatsız ediyor.
Sizin yaptığınız düzenlemeden kaynaklı olabilir çünkü eklentinin orjinalinde hatada bahsedilen kodlar yok.

Sizin yaptığınız düzenlemeden kaynaklı olabilir çünkü eklentinin orjinalinde hatada bahsedilen kodlar yok.
özel konu alanlarını alacak şekilde düzenleme yapılabilirmi acaba. Kendimin düzenlediğim bölümden kaynaklı Admin paneldeki hatalar düzelmedi her yazdırma yaptığımda adminde yukarıdaki hatalar oluşuyor.. özel konu alamlarını eklenti içerisine alabilirseniz o şekilde kullanmak isterim.
teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-03-03 154100.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-03 154100.png
    26.5 KB · Görüntüleme: 4

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.