Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti [TB] Avatar Görsel ve Ses Efekti 1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Ugur

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Ugur Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[TB] Avatar Görsel ve Ses Efekti - Avatara ses ve dalga efekti ekler

Avatarlara ses ve dalga efekti eklemek için yaptığım bir eklentidir. Fare ile avatar üzerine gelince ses çıkarır ve dalga efekti ekler. Eklenti ayarlarından sesi ve dalga efektini açıp kapatabilir, dalga rengini, saydamlığını ve hızını ayarlayabilirsiniz.

Eklenti kurulumu
  1. Adım
    • Ekte bulunan dosyayı çekin
  2. Adım
    • Dosya içinde çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP aynı isimli klasörler içine atın...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Mobilde test ettiniz mi ise yarıyor mu?
Neyse ben birazdan test Edip yazacağım, şimdiden teşekkürler

Mobilde otg ile denediğimde bile çalışmadı. Belki temayla alakalı olabilir

Hangi hatalar düzeltildi öğrenebilir miyim ona göre güncelleme yapacağım. Teşekkürler
Bir konudan alıntı yapıldığında resimde görülen genişlet kısmı alıntının üzerine çıkıp sol tarafa kayıyordu eklenti sahibi arkadaşımız o hatayı düzeltmiş , kendisine teşekkür ederim.

7118

Bir konudan alıntı yapıldığında resimde görülen genişlet kısmı alıntının üzerine çıkıp sol tarafa kayıyordu eklenti sahibi arkadaşımız o hatayı düzeltmiş , kendisine teşekkür ederim.
Aynen... :)

Merhaba

XF 2.1.3 TiTan Sniff temasında çalışmaz: '(

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.