Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Tavsiye Edilen Etiketler

Silkroad

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

etiket.png

Etiket düzenleme pop-up'ında tavsiye edilen etiketlerin görüntülenmesini nasıl sağlayabilirim. Hangi şablonda düzenleme yapmamız gerekir?

Amacım, etiket düzenlemek isteyen kullanıcılara "etiket bulutu" sunmak.

Sonuç aşağıdakine benzer birşey olmalı.

etiket sonuç.png

Nasıl yapılır ? Tavsiye Edilen Etiketler

Şimdi daha iyi anladım, bunu yapmanın tek yolu var bir eklenti ile. Ancak bu şekilde çalışan bir eklenti yok ve olacağınız sanmıyorum açıkcası.
Adminpc >> Görünüm ve diller >> Cümle ve kelimeler >> multiple_tags_may_be_separated_by_commas cümlesini bulun.

HTML:
Birden fazla etiket virgülle ayrılmalıdır. <br> #XenGenTr, #XenForo, #eTiKeT™

Screenshot_2021-01-16 Cümleyi düzenle multiple_tags_may_be_separated_by_commas XenForo 2 Test ...png

eTiKeT™ eTiKeT™ sanırım yanlış anlaşıldım. Ben "önerilen etiketler bulutu" oluşturarak etiket tavsiyesinde bulunmanın peşindeyim. Sık kullanılan etiketleri üyelerime sunmak istiyorum. Üyelerim yeni etiket oluşturmasın, mevcut olanı seçsin.

Şimdi daha iyi anladım, bunu yapmanın tek yolu var bir eklenti ile. Ancak bu şekilde çalışan bir eklenti yok ve olacağınız sanmıyorum açıkcası.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.