Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tasarımsal olarak başka ne yapabilirim?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Tasarımsal olarak başka ne yapabilirim? ya da gerek var mı? bilerek sade pastel sakin bir tema tercih ettim, temayı geliştirmek noktasında daha farklı ne yapabılırım ya da buna gerek varmı gorus almak ıstedım.

sanıyorum ılerleyen zamanda bu tema yine default ana tema olarak kalır, v9 ya da v9 tarzı bir temayıda alternatif gelişmiş tema olarak kullanıcı tercihine sunabılırım.

Daha farklı temalara kaymanızı tavsiye ediyorum. UI.X temaları veya Bolt temasının sitenize yakışacağını düşünüyorum. Keskinlik seviyorsanız bolt temasına bir göz gezdirin.

Bence gerek yok gayet güzel görünüyor.

Temanız güzel yerli yerinde insanın içinde kaybolan temalı yerler boğuyor insanı.. xgt temalarıda çok güzel biz göz aşinalığı var diye yüceltmiyoruz brivum bolt ve diğer türev özel temalar bize değişik geliyor.. oysaki onlarda özellikle yabancılar xgt temalarına hastalar.. ama türk ırkçılığımıdır nedir yanaşmıyorlar sadece hayranlıkla bakıyor.. biz bizim insanlarımızın temalarına sahip çıkalım bence

Temanız güzel yerli yerinde insanın içinde kaybolan temalı yerler boğuyor insanı.. xgt temalarıda çok güzel biz göz aşinalığı var diye yüceltmiyoruz brivum bolt ve diğer türev özel temalar bize değişik geliyor.. oysaki onlarda özellikle yabancılar xgt temalarına hastalar.. ama türk ırkçılığımıdır nedir yanaşmıyorlar sadece hayranlıkla bakıyor.. biz bizim insanlarımızın temalarına sahip çıkalım bence
Yabancılara tema satışı konusunda tam aksine talep çok ama bizim dışarıya tema satışımız yok.

Yabancılara tema satışı konusunda tam aksine talep çok ama bizim dışarıya tema satışımız yok.
Korelilerin sizin eklenti paylaşım ve temalarınızı örnek aldığını biliyormuydun abi... ben çok araştırırım ruslarda bu konuda çok iyiler xenforo olarak ama görsen kore sitelerini falan sizin buradaki şablon paylaşımlarını üyeler örnekleyip xenforo kendi destek sitelerinde kendilerine göre ayarlamaya çalışıyorlar.. çok başarılı değiller kendi ülkelerinin kullancılarına özgü istatistik sistemleri kendi ihtiyaçlarına göre eklentiler uyarlamaya çalışıyorlar referans aldığı yerlerde bu sitede var... dışa dönük çok bakarım ülkelere bu beni sevindiriyor burdan ihraç edilmişcesine.. satın abi w..rez yapmaya kalkıyorlar sonra ekmeğini yiyin gitsin karşılıklı alım satım nede olsa..

XGT temalarını konusmaya gerek yok ztn, mesajımda da dediğim gibi v9 u gelısmıs tema olarak 2. tema seklınde kullanıma sunabılırım. ana tema hakkında sordum ben aslında ama bana gorede bu halı iyi ve yeterlı. ztn ne yapılabılırkı baska.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.