Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Takipçi Eklentisi İsteği

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Yazılımda bildiğiniz gibi;

En iyi cevaplar
Beğeni Sayısına Göre
Mesaj Sayısına Göre
Ödül Puanına Göre
Yönetim Ekibi

Gibi seçenekler bulunmakta, ancak ben en çok takipçisi olanlar şeklinde bir sıralama oluşturmak istiyorum. Bunun için halihazırda bilinen bir eklenti mevcut mudur? Bunu önemsiyorum çünkü ben forum yapısını sosyal medya sitesi tarzına getirmeyi hedefliyorum..

Bildiğiniz gibi son güncelleme 5 tepki (facebooktan) yer imi (instagramdan alıntı) takipçi özelliğini de biz öne çıkarabilirsek kendi açımdan faydalı olacağını düşünüyorum.

Sevgiler...

ancak ben en çok takipçisi olanlar şeklinde bir sıralama oluşturmak istiyorum. Bunun için halihazırda bilinen bir eklenti mevcut mudur
Gördüğüm kadarı ile bununla ilgili hazır bir eklenti ne yazık ki yok.

abi bana yardım edermisiniz rss nasıl kaldıracam
Başkasının konusu altına tamamen alakasız kendi sorunu sorma alışkanlığı geldi son günlerde.....

Konuyu zaten açmışsın, bilen ve müsait olan birisi isterse zaten yardımcı olacaktır.

RSS Kaldırma ?

Bu ne acele, nereye ne yetiştiriyoruz acaba..... Böyle olunca şahsen bilsem de yardım edesim gelmiyor....

5595
Merhaba dostum bahsettiğin şeyi incelemeye başladım yapmaya çalışacağım varolan bir sistemin takipci uzerinde mantığını yapacağım

Merhaba dostum bahsettiğin şeyi incelemeye başladım yapmaya çalışacağım varolan bir sistemin takipci uzerinde mantığını yapacağım

İlginiz için teşekkür ediyorum hocam. İnsanlar bu takipçi durumunu çok önemsiyor. İnstagram takipçi satış uygulamaları havada uçuşuyor. Profile girildiğinde takipçiler var ama çok dikkat çekmiyor. Takipçi sıralaması ve profilde takipçi sayısını gösterme bu iki seçeneği de kullanmaya çalışacağım. Sizlerin yardımıyla tabiki..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.