Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu ve domain değişikliği yaparken hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

The Frazy

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://theosforum.org
Forum sitemin sunucusunu ve domainini (theosforum.com eski domain) taşıdım ve alttaki hatayı aldım. Sebebi nedir ve nasıl çözerim? Teşekkürler.

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error. More information about this error may be available in the server error log. Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Çözüldü Sunucu ve domain değişikliği yaparken hata

Merhabalar The Frazy The Frazy bu bir xenforo sorunu değil sunucu sorunu hizmet aldiğiniz firmayla bu sorunu çözünüz lütfen. Sitemizde
bu durumla alakali bir çok konu açılmıştır. Lütfen arama yapmadan bu tarz konular açmayın.

Bu konulara baktıktan sonra açmıştım zaten konuyu ? ayrıca sorun aldığım yedekteymiş ?
Merhabalar The Frazy The Frazy bu bir xenforo sorunu değil sunucu sorunu hizmet aldiğiniz firmayla bu sorunu çözünüz lütfen. Sitemizde
bu durumla alakali bir çok konu açılmıştır. Lütfen arama yapmadan bu tarz konular açmayın.

Bu konulara baktıktan sonra açmıştım zaten konuyu ? ayrıca sorun aldığım yedekteymiş ?

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.