Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sunucu türü simgesini nasıl eklenir

murat7878

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba hocam vip üyeler için böyle birşey eklemek istiyorum aşağıdaki gif li iconu nasıl ekleyebilirim sunucu simgesi seçine

n1zo2wL.gif

rank.png

filezilla veya webpanel den siteadicom/data/xfa/customusernameicons/icons dizinine eriş ve resmini at.
Resim gelir :)

https://xenforo.gen.tr/hesap/account-details alanına site adresinizi eklerseniz sizin için daha iyi olur.
Bir şey sorduğunuz zaman yardım edecek kişi sitenize misafir olarak bile bakıp çözebilir sorunu, tabi soruna göre değişir.

Eklentiler hakkında yardım istediğinizde size eklentiler hakkında en iyi yardımcı olabilecek kişiler eklenti yazarlarıdır.
Diğer kişilerin yardım edebilmesi için ellerinde olması, kullanması lazım ki yardım edebilsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.