Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sunucu Taşidiktan sonra Upload Limiti

MB yerine G yazar mısın? Direk GB olarak tanımla belki bir faydası olur.

Sevgili Xenforo.gen.tr ye Üye Arkadaslar sorunumda bana yardımcı olan çözen LaDezs Arakdaşıma Teşekkürlerimi sunarım Ve 3 Gün Boyunca Ugraşıp Çözemedigim sorunu degerli vaktini ayırarak beni sevindirerek sorunumu çözmüştür rahatlıkla sunucunuzu teslım edebılır gönül rahatlıgı ile güvenebilceginiz arkadaşlar bunlardır bana yardımcı oldular Allah Razı Olsun Hepsinden Daha Konu Başında sorunumu Anlayip daha fazla açıklama ihtiyacı istemeyip sorunun ne oldugunu anlamak da çok önemlidir..
Bilen Ve Bilmeyen Farkı Burdadir

Ladezs Arkadasıma Teşekkürlerimi Sunar Başarıların Dewamını dilerim

Bu konuya çözüm üretecek veya bize yardımcı olacak arkadaş varsa Valla çok memnun olurum.

Sorunun Çözümü olarak şöyle bir bilgilendirme yapabilirim.

Arkadaşımızın web sitesi cloudflare üzerinden yayinda idi ve cloudflarede free(ücretsiz) hesaplarda maximum dosya upload limiti 100mb'dır.
cloudflareyi pasif yaparak bu problemi fixledik.

Arkadaşımızın web sitesi cloudflare üzerinden yayinda idi ve cloudflarede free(ücretsiz) hesaplarda maximum dosya upload limiti 100mb'dır.
cloudflareyi pasif yaparak bu problemi fixledik.
Bu konuda ücretli destek veriyorsunuz değil mi?
Kullandığımız sunucu ayarları genel balım vb için uygun birşeyler söylerseniz ... Ücretli destek talep etmek isterim..

Bu konuda ücretli destek veriyorsunuz değil mi?
Kullandığımız sunucu ayarları genel balım vb için uygun birşeyler söylerseniz ... Ücretli destek talep etmek isterim..

Sunucu Bakım İşlemleri Yapıyorum SKype veya Ö.M ile bana ulaşınız. Sisteminizi İnceleme Yapalım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.