Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sunucu hatası

ibrahimykr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Arkadaşlar bir kaç gündür böyle sorun yaşıyorum. Aklınıza gelecek her şeyi yaptım sırasıyla
Sql'i onardım, optimize ettim, izinleri sıfırladım. Eklentileri devre dışı bıraktım.
Config'e bazı kodlar ekledim.
Örnek:
Kod:
$config['enableListeners'] = false;
Kodu ekleyip panele giriş yaptım test ettim olmadı, debug modunu aktif ettim olmadı, host firmasıyla konuştum biz de bir sorun yok dediler.. admin panelinde üyeliği açıp kapadım olmadı, name serverla oynadım olmadı. DNS'yle oynayacaktım vazgeçttim. Bir kaç işlem daha yaptım herhalde olmadı. Başka wifi üzerinden test ettim, aynı hata. Temayı da değiştirdim bu arada cidden sinir oldum
Görsel : 7294

Son düzenleme:
merhabalar ibrahimykr mertaslan Aldığınız Sunucu hataları neler onlarıda yazsaydınız
Bilgi sahibi olabiliriz bu şekilde bir yaklaşım ve yardım yapamayız :)

"Hata Bazı Sorunlarla Karşılaştık " Sorunu Son Zamanlar Meşhur olan bir hatadır. Genellikle Yanlış yapılandırılmış PHP Sürüm ve Modülleri ile beraber Yetersiz Kalınan Hosting ve Sunucu Kaynakları Nedeni ile bu hatayla karşilaşilir. Web server yoğunluguda bu hataya neden olur ayni şekilde alinan anlık bir saldırıda. Bunun hariciinde kullanılan tema ve eklentilerdende kaynaklanmakta. Kısaca 3-4 forumda bu sorunu farkli farklı alanlara mudahale ile çözümledim. Ama genellikle Hosting Kaynaklı çözümler üretildi bilginize sunarım. Ayrıntılı web server log (error_log) kayıtlarınızı inceleyiniz.

"Hata Bazı Sorunlarla Karşılaştık " Sorunu Son Zamanlar Meşhur olan bir hatadır. Genellikle Yanlış yapılandırılmış PHP Sürüm ve Modülleri ile beraber Yetersiz Kalınan Hosting ve Sunucu Kaynakları Nedeni ile bu hatayla karşilaşilir. Web server yoğunluguda bu hataya neden olur ayni şekilde alinan anlık bir saldırıda. Bunun hariciinde kullanılan tema ve eklentilerdende kaynaklanmakta. Kısaca 3-4 forumda bu sorunu farkli farklı alanlara mudahale ile çözümledim. Ama genellikle Hosting Kaynaklı çözümler üretildi bilginize sunarım. Ayrıntılı web server log (error_log) kayıtlarınızı inceleyiniz.
Günlük log kaydını inceleyen ekipten bir arkadaşım var olası sonuçların hepsini bildiriyor. Hosting firmasının kafasını acayip ütüledik. Trafik vs sorunları yok çünkü sınırsız paket dahilin de eklentileri kapattık config üzerinden ve hatta manuel bile kapadım. Saldırı konusunda ise şuanlık öyle bir şey olsa anlarım diye düşünüyorum. PHP sürümü 5.6 7'ye yükseltmedim, zamanı geldi mi acaba. Gerçi ne zaman yükseltsem beyaz sayfa alıyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.