Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu hata kayıtlarınız 100 tane aynı hata yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

optimalsporting

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
1513246015054.png
1513246148199.png
böylede bir mail gelmişti geçenlerde bu koyla alakalı sanırsam..

tarama hatalarını kontrol edine tıklayınca çıkan sayfa
1513246256165.png
1513246266633.png

elastic search kullanıyorsanız admincp->Bakım->Yeniden Yapılandır->Arama Listesini Yeniden Yapılandır diyerek arama önbelleğinizi yeniden yapılandırmanız gerekiyor. Daha sonra sunucu hatalarının hepsini temizleyerek kontrol edebilirsiniz.

Google buyluna TÜM hataları düzeldi olarak ayarlayın ve bir kaç gün bekleyin bakalım ne yapacak.
Birde orda bulunan linklerden bir kaçınız denermisiniz gerçekten bulunamıyor mu bakalım...

Google buyluna TÜM hataları düzeldi olarak ayarlayın ve bir kaç gün bekleyin bakalım ne yapacak.
Birde orda bulunan linklerden bir kaçınız denermisiniz gerçekten bulunamıyor mu bakalım...
aynen gerçekleştirdim dediklerinizi şimdi elastic hatasını veriyor sürekli.. ben bunu kullanıp kullanmadığımı bilmiyorum aktif mi etme lazım ne lazım ? 1514022072314.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.