Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sunucu hata kayıtı hergün çıkıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Gsmfrm

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
üstad bu bing den nefret ettim hergün temizliyorum hergün çıkıyor

Adsız.png

örnek hata

Kod:
Zend_Http_Client_Adapter_Exception: Error submitting sitemap to Bing: Unable to Connect to tcp://www.bing.com:80. Error #101: Network is unreachable - library/Zend/Http/Client/Adapter/Socket.php:235
Oluşturan: Bilinmeyen Hesap, 21 dakika önce

Kod:
array(3) {
  ["url"] => string(28) "https://cfrm.cf/deferred.php"
  ["_GET"] => array(0) {
  }
  ["_POST"] => array(4) {
    ["_xfRequestUri"] => string(33) "/threads/repair-drk-samsung.1180/"
    ["_xfNoRedirect"] => string(1) "1"
    ["_xfToken"] => string(8) "********"
    ["_xfResponseType"] => string(4) "json"
  }
}
[doublepost=1491829714,1491816885][/doublepost]güncel

config.php bunu ekle dediler ekledim hem forum çok acayip derecede hızlandı hemde hata kaydı vermez oldu
doğrumudur üstad ne işe yarıyor bu kod

Kod:
$config['debug'] = '0';

php sürümüde 7.0 yükseltildi

hata ayıklama (Debug) işlemleri geliyor. confige emir veriyorsun hataları gösterme diyorsun fikir olrak diyorum ama debug hata ayıklama kodu dur

config.php bunu ekle dediler ekledim hem forum çok acayip derecede hızlandı hemde hata kaydı vermez oldu

Kod:
Tümünü seç
$config['debug'] = '0';

Kod:
$config['debug'] = '0';

İlk olarak, kodu veren hosting elemanı boolean tanımların nasıl girilmesi gerektiğini bilmiyormuş sanırım
PHP:
$config['debug'] = false;
doğru girişin bu şekilde olması lazım

İkinci olarak, enable debug from acp home tarzında eklentiler kullanmıyorsanız zaten debug default değeri application dosyasından false olarak sabitlenmiş şekildedir. Ya eklentiyle açacaksın ya da config dosyasından true değeri göndereceksin. Aksi durumda debug zaten kapalıdır

Üçüncü olarak, probleminin çözümünün (ikinci paragraftaki detayı da düşünürsen) debug ile bir bağlantısı yok. Hosting şirketinin yapmış olduğu bir işlem var arkada, ondan dolayıdır. PHP 7.0 upgrade bu konuda yeterli değil tahminimce, başka şeyler de düzenlenmiş olması lazım diye düşünüyorum açıkcası ama root panel elde olmadıktan sonra hosting şirketi ne derse eyvallah demek zorunda bırakılıyoruz ne yazık ki

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.