Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Subdomaini anasayfa olarak atama

trafikci258

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar site anadizininde forum kurulu subdomaini anasayfaya atamam için ne yapmam gerekli bu arada sitem cloudflarede Desteklerinizi bekliyorum
Forum Şu anki anasayfa

Forum

subdomain

Merhaba anadizinindeki dosyaları yedek alıp anadizinden kaldır. subdomain dosyalarını anadizine taşı sonrada ilanlar olarak açtığın subdomainin SQL'i PC'ye çekip URL yolunu notepad++ yardımı ile değiştirip tekrar import etmen yeterli olacaktır.

anadizinden kaldırmak forumuda kaldırmış olmuyormu?ben istiyorum anasayfam ilanlar olsun forum subdomainde bilmem anlatabildimmi

Yazdığın yazıda eksiklik var ozaman, forumu subdomaine kuracam diye bir cümle yok. Forum'da aktif olacaksa yukarıdaki yazdığımın ters işlemini yapmalısın.

Merhaba anadizinindeki dosyaları yedek alıp anadizinden kaldır. subdomain dosyalarını anadizine taşı sonrada ilanlar olarak açtığın subdomainin SQL'i PC'ye çekip URL yolunu notepad++ yardımı ile değiştirip tekrar import etmen yeterli olacaktır.
Çok daha karmaşık bir yöntem daha vardı ama bu daha basitmiş teşekkürler :D

Çok daha karmaşık bir yöntem daha vardı ama bu daha basitmiş teşekkürler :D
Bence böylesi daha basit karmaşık yöntemleri nasıldır bilmiyorum, kontrol panelinden oluşturduğun subdomain otomatikmen FTP/KÖK dizine geliyor. ve forum dosyalarını oraya taşıdıktan sonra yine kontrol paneli üzerinden subdomaini hangi PHP versionunda kullanacaksak onu seçiyoruz minimum 7.4 veya üzeri 8.0 - 8.1 gibi versionunu seçip ardından cloudflare üzerinden subdomain ismini kullanıma aktif edip, son olarakda, mysql içindeki url yolunu subdomain url'si olarak değiştirip forumu tekrar install ediyoruz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.