Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Şu rank olayına bir çözüm bulalım lütfen

HayvanSever

xFanatik
Kullanıcı
normalde konu içindeki profilim şu şekil.

01.jpg

Gruplar ve izinler --> Kullanıcı grupları panelinden Yönetici grubuna tıklıyorum ve burada ftp'den attığım rank urlsini giriyorum.

Daha sonra konu içindeki profilim böyle gözüküyor.

03.jpg

yalnız buradaki "Yönetici" yazısı halen gitmiyor.

Bir kişiye birkaç rank vermek istediğimde ve bunları aynen konu içindeki profilde ve pofil sayfasında göstermek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Bu rank olayına nasıl çözüm bulabilirim, buradaki gibi nasıl yapabilirim?

Rica ederim bir el atın.

Son düzenleme:
Merhabalar H HayvanSever Burada yaptiğiniz işlemlere istinaden "/admin.php?options/groups/users/" alanına girin en altta kullanıcı rankları alanı var "yönetici rank göster " alanındaki seçimi kaldırın. : )

LaDezs LaDezs teşekkür ederim.
Yönetici - xF Admin
Senin profilinde 2 tane grup var Bir kişiyi 2 ya da daha fazla gruplu olarak nasıl gösterebilirim?
Üstelik hemen onların üstünde de hosting uzmanı yazıyor.

Hosting Uzmanı Yazısı= Kullanıcı hesabı kişisel Detaylardaki Özel Başlık Kısmıdır
Yönetici- XFadmin görünümüde şu şekilde oluyor admini yönetici olarak ata diyorsunuz. XFadmindezaten kullanıcı grubudur.

Diğer sorunuz 2 yetki şu şekilde gelir. Bir kullanıcının ana 1 üye grubu vardır birde ek grubu vardır. buradan ek grup tanımı yaparsanız oda görünüm yapar :)

Özel baslık kısmına SMF Uzmanı yazlıktan sonra, konu içindeki profilden admin rankı gitti, Özel başlık geldi. Panelden gruplardan bir grup oluşturdum. Kullanıcılardan profilime girip ikinci bir grup olarak o oluşturduğum grubu seçip kaydettim. Konu içindeki profile baktığımda yine sadece özek başlık gözüküyordu. Profilimden özel başlığı kaldırdım. Konu içindeki profilde bu sefer sadece yönetici rankı gözüktü. Ikinci grubun adı yazmadı.

Yani sizdeki ayarın resmini paylaşıp yollasan ve net açılımlı anlatım yapsan olmuyor mu?

Sayfamızda Özel Yapılmış bir ayar bulunmamakta. Yukarıda Bahsettiklerime İstinaden sadece bir eklenti kullanımı yapiyoruz.
XenForo 2.1 - [XenGenTr] Kullanıcı banner sistemi

Bu eklentiyi Kurup yukarıdaki bahsettiklerimizi yaparsanız sisteminiz ayni şekilde olacaktır : ) Yinede yapamazsanız bana bir giriş
gönderin kontrol edip gerekli işlemlere bakalım.

LaDezs LaDezs bu verdiğin modu yükle dediğimde şu hatayı veriyor:

Error: Class '\XGTUserBanner\Setup' not found in src/XF/AddOn/AddOn.php at line 442
XF\AddOn\AddOn->checkRequirements() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 771
XF\Admin\Controller\AddOn->getAddOnWarningsAndErrors() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 366
XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 248
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177
XF\App->run() in src/XF.php at line 390
XF::runApp() in admin.php at line 13

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.