Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Şu anda konuyu okuyanlar Eklentisi 2.1.X

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

mbinbasi

Kullanıcı
Kullanıcı
Konuyu okuyanların aşşağıda nicklerinin listelendiği bir eklenti var şu şekilde gözüküyor.
aga.png
Bu eklentiyi arıyorum varsa linki vs. iletirseniz sevinirim.

Yokmu yardım edebilecek? Birçok xenforo forumunda karşılaştığım bir eklenti.
eTiKeT™ eTiKeT™ Üstad senin bir bilgin var mı ?

Bu mod ile sadece kullanıcı adı olarak gözükmüyor. Avatar olarak gözüküyor.
Merhaba,

Eklentiyi indirmeden önce keşke Özellikleri: kısmınızı öneririm. Kullanıcı grup ayarlarından izinlerini ayarlamanız gerekmektedir.

Merhaba,

Eklentiyi indirmeden önce keşke Özellikleri: kısmınızı öneririm. Kullanıcı grup ayarlarından izinlerini ayarlamanız gerekmektedir.
Kullanıcı gruplarında ayar kısmı yok ve sadece üye adı olarak gözüksün seçeneği de yok.

Merhaba,

Evet o Eklentiye göz atmıştım fakat arkadaşında dediği gibi isim olarak gözükmüyor. ama hangi foruma girsem bu eklenti var bulamıyorum deli olucam :)
Tekrar bi örnek daha atayım
gaga.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.