SSports - XenForo En iyi Bets, Spor, Futbol, Basketbol, Kupon Teması!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NYSX

Banned
Yasaklı
BU TEMA XENFORO.GEN.TR YÖNETİMİ TARAFINDAN SATIŞTAN KALDIRILMIŞTIR. BU TEMA THEME HOUSE TEMASIDIR SATIN ALMAK İSTEYEN BURADAN ThemeHouse XenForo 2 Themes Demo SATIN ALABİLİR.


bvE1QV.jpg

Neden SSports temasını satın almalıyım?

 • %100 Responsive olması ile birlikte mobil uygulamaya çevrilebilir bir yapıya sahip ve tasarım tam anlamıyla Kupon paylaşımları, Futbol, Basketbol, Voleybol Fan forum siteleri düşünülerek tasarlanmıştır ihtiyaç halinde çok rahatlıkla tüm tema ayarlarını yönetim paneli üzerinde temaya özel ayar panelinden gerçekleştirebilir sıfır kod bilgisi ile tüm alanlara müdahale edebilirsiniz.

İsteklerimize göre düzenleme yapıyormusun?

 • Evet, bu sorunun yanıtı sizi çok mutlu edeceğini düşünüyorum ilk etapta bir yapıya sabit bir şekilde hazırlamayı düşünüyordum fakat sonrasında düşündüm ki tek bir yapıya sabit tutmak yerine satışını yaptığım tüm müşterilere istedikleri şekilde özelleştirerek ücretsiz kurulum + özelleştirme desteği sunarak gönüllerini fetih edeyim. :)

Temanın demosu mevcut mu, neden ingilizce tüm içerikler?

 • Tasarımı kesinlikle alıntı veya bir kopya zannedmeyin themeforest veya diğer tüm platformlara göz atabilirsiniz şuana kadar xenforo için yapılmış eşi benzeri olmayan bir tasarımdır. İngilizce olmasının sebebi ise localhostta yaşadığım sorunlar nedeniyle tema görüntülerini ingilizce olarak alabildim, türkçe dil yüklemesi sağlayamadım xampp sorun yarattı biraz. Temanın demo adresi yoktur fakat dileyen müşterilere canlı olarak gösterilecektir.

Özel Tema veya Eklenti Geliştirme Projelerini Alıyormusun?

 • Evet, freelancer olarak sizlere xenforo, whmcs, wordpress, vbulletin ve daha bir çok alanda tema ve eklenti aynı zamanda yazılım geliştirme hizmetleri veriyorum, bunlardan her hangi biri için bana whatsapp, forum, skype her hangi birisi üzerinden mesaj atmanız yeterlidir.


TEMA GÖRÜNTÜLERİ

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
12.png
14.png
Ödeme yapabileceğiniz kanallar :

GZ47p6.pngyGpWAy.png

Temayı satın almak, bilgi edinmek veya diğer işlemler için PM (ÖM) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Diğer iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;
MUTLAKA OKUYUN :

 • Tema dosyalarını teslim aldıktan sonra iade işlemi yapılmıyor.
 • Kurulum tamamen tarafımca fiyata dahil biçimde yapılmaktadır.
 • İstenilen tüm özelleştirmeler tarafımca fiyata dahil biçimde yapılmaktadır.
 • Aldığınız tema yalnızca satın aldığınız alan adında geçerlidir aksi bir durumda geçerli lisansınızda iptal edilir.
 • Temanın footer kısmında ki yapımcı bilgileri, tüm sistemlerde ve temalarda olduğu gibi kesinlikle silinemez.
 • Satın aldığınız temada ufak tefek sorunların giderilmesi dışında güncelleme olmaz. Olursa da mutlaka bilgilendirilirsiniz.
 • Lisans sizin adınıza ve satın aldığınız adrese yapılıyor, bu yüzden temayı kullanmayı bıraktıktan sonra satamaz veya devredemezsiniz.
 • Düzenlemeler yaparken, farkında olmadan yaptığınız hatalardan dolayı kurulum tamamlandıktan sonra temada oluşan problemlerden kullanıcının kendisi sorumludur.
 

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

netr0n

XenGenTr
Yönetici
xF Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Temanın demosu mevcut mu, neden ingilizce tüm içerikler?
Tasarımı kesinlikle alıntı veya bir kopya zannedmeyin themeforest veya diğer tüm platformlara göz atabilirsiniz şuana kadar xenforo için yapılmış eşi benzeri olmayan bir tasarımdır. İngilizce olmasının sebebi ise localhostta yaşadığım sorunlar nedeniyle tema görüntülerini ingilizce olarak alabildim, türkçe dil yüklemesi sağlayamadım xampp sorun yarattı biraz. Temanın demo adresi yoktur fakat dileyen müşterilere canlı olarak gösterilecektir.
Yukarıdaki açıklamanıza istinaden Aşağıdakileri Yazıyorum..

Bu temanın üzerinde nasıl hak iddia ediyorsunuz anlamak güç.
Tema birebir bu temadır; ThemeHouse XenForo 2 Themes Demo

Kusura bakmayın ama bu tema Theme House sitesinde 35 dolara satılırken siz buradaki üyelerimize 2000 TL'ye satamazsınız.

Bu forumda illegal tema satışı yapmak yasaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...