Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sosyal Medya Sitemiz Kurulmuştur

@FBEKER2 host sağlam olmadımı sürekli zart zurt hata verir bende senin gibiydim ilk başlarda baktım olmuyor ileri seviye hosta geçtim sana tavsiyem hostu değiştir.

Host Gayet Sağlam İrfasnet İn Güclü Sunucularından Biri Hem Forum Hemde Sosyal Medya Makina İle Ddos Yese Bile Kolay Kolay Çökmüyo Denedim Ddos Attım 1 Makine İle Hiç Bişe Olmuyo

FACEBOOK BİLE ŞUAN DÜŞMÜŞ DURUMDA MİLLET .GA SİTENE Mİ GELECEK TAMAM DOMAİNİ GEÇTİM FACEBOOKUN AYNISI YAPMAYIN ALLAH AŞKINA..

FACEBOOK BİLE ŞUAN DÜŞMÜŞ DURUMDA MİLLET .GA SİTENE Mİ GELECEK TAMAM DOMAİNİ GEÇTİM FACEBOOKUN AYNISI YAPMAYIN ALLAH AŞKINA..

Facebook un aynısı oldugu da nerden çıktı şımdi bu facebook a benzetilmiş bi temadır yani bütün yerleri facebook la aynı değil

Sede cracking.ml Free Kurmuşsun Forumumda Bulabilirsin Scripti Tabi Kurabilirsen Kurulumu Biraz Karışık Sonra daha Türkçe Yapma Sonra da Facebook Tarzı Temayı Yüklemek Gerekiyo Hemen Bendeki Gibi Görünüm Almıyo Ayrıca Benim Kurdugum Siteler Sağlam Ve Güvenli Hep Güvenlik Önlemi Alırım
Hiç bir sistem güvenli değildir. Hiç bir sisteme güvenmeyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.