Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Son mesajlar sayfası mesaj gösterim sayısı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Uzun bir süredir araştırıp, cevabını bulamadım bir sorum var. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim. Sorularım şöyle :

Ana sayfadaki "Forumlar/ Yeni Mesajlar" tıklayınca karşımıza çıkan "Okunmamış mesajınız yok. Tüm son mesajları görüntüleyebilirsiniz." tıklayınca açılan "Son Mesajlar" kısmını nasıl ayarlıyoruz. Ne yaparsam yapayım 1 ay'dan daha fazla süreyi göstermiyor, bu normal midir ?

Ekli dosyalar

• Mesaj.jpg
    Mesaj.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 42
  • Son mesajlar.jpg
    Son mesajlar.jpg
    93.8 KB · Görüntüleme: 44
  • Yeni Mesaj Sayısı.jpg
    Yeni Mesaj Sayısı.jpg
    208.5 KB · Görüntüleme: 35
Mantık olarak 1 ay'dan sonraki mesajlar yeni mesaj sayılmaz. Eğer öyle olsaydı 5 yıl önceki konulardaki cevapları da kullanıcıya yeni olarak göstermesi gerekir. Ama O sıfır olan alanlar varsayılan olarak 5 sayısı ile gelir 0 yaparsanız da menüden çıkartır. Ayrıca eğer yeni mesajların takibini daha kolay yapmak istiyor ve devamlı elimin altın da olsun diyorsanız XenForo 1 - XenForo Okunmamış Mesaj Sayacı - Unread Post Count - Türkçe eklentisi işinizi görecektir.

Evet hocam 1 aylık süre düşününce sonradan bana da mantıklı geldi :) Bu arada 5'yi 0 sıfır yapma işini ben yanlış okumuşum, sınırsız şeklinde ;)

Eklenti için teşekkürler hemen kuruyorum.

Mantık olarak 1 ay'dan sonraki mesajlar yeni mesaj sayılmaz. Eğer öyle olsaydı 5 yıl önceki konulardaki cevapları da kullanıcıya yeni olarak göstermesi gerekir. Ama O sıfır olan alanlar varsayılan olarak 5 sayısı ile gelir 0 yaparsanız da menüden çıkartır. Ayrıca eğer yeni mesajların takibini daha kolay yapmak istiyor ve devamlı elimin altın da olsun diyorsanız XenForo 1 - XenForo Okunmamış Mesaj Sayacı - Unread Post Count - Türkçe eklentisi işinizi görecektir.
Eklenti kurmak için ilgili XML dosyasını yüklemek için seçince şu hatayı alıyorum. Acaba versiyon uyum sorunu mu var ?

Belirtilen dosya geçerli bir XML dosyası değildir

Eklenti kurmak için ilgili XML dosyasını yüklemek için seçince şu hatayı alıyorum. Acaba versiyon uyum sorunu mu var ?

Belirtilen dosya geçerli bir XML dosyası değildir

Neyi nerden yüklüyorsanız yanlış alandan yanlış XML dosyasyı yüklüyorsunuz. Yada XML dosyası hasarlı...

Bundan önce benzer şekilde 10 yakın modu sorunsuz kurdum. Yaptığım işlemde sizin aynen tarif ettiğinize uygun.

Bunu göre bence de dosyada bir sıkıntı var, belki Xenforo 1.5.16 ile uyum sorunu, bilemedim ??

Ekli dosyalar

• Unread_01.jpg
    Unread_01.jpg
    133 KB · Görüntüleme: 5
  • Unread_02.jpg
    Unread_02.jpg
    151.5 KB · Görüntüleme: 5
  • Unread_03.jpg
    Unread_03.jpg
    56.8 KB · Görüntüleme: 4
  • Unread_04.jpg
    Unread_04.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 5

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.