Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Son Aktivite Bölümünü AnaSayfada Göstermek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ŞAHTAN

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar ve Adminlerim Bu Resimde Gösterdiğim Son Aktivite Bölümünü AnaSayfaya Taşıyabilirmiyim Bi kaç forumda gördüm Chat sayfasında otomatik mesaj olarak paylaşılıyor yada normal direk olarak anasayfaya ekleyebilirmiyim biraz denedim ama yapamadım bu konuda bilgi sahibi olanlar bana yardımcı olabilirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Ekran Alıntısı.JPG
Örnek
2.JPG

Sorunu Çözdüm Chat Paneline Ekledim Teşekkürler Yinede Sadece Türkçeye Çevirmek kaldı chat panelini.

Ekran Alıntısı.JPG
Sarı renk ile gösterdiğim alanları nereden türkçeye çevirebilirim burada takildim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Başkan gönderdiğinizi denedim ama benmi yapamadım anlamadım cümle ve kelimelerde arat dedim örnegin o sari ile işaretlediğim cümleyi arattim ama sonuç çıkmıyor bulunamadı diyor 2 dildede denedim detaylı aramada denedim yine sonuç alamadım.

1.JPG
böyle biyer buldum burayıda nasıl buldum bi fikrim yok ama bu sayfa açılıyor düzenlenicek kelimelerin yerini bulamıyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.