Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Sohbet eklentisi

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

sanalkral

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Forumda chat sohbet eklentısı varmı ucretsız aradım bulamadım gözumden kacmıs olabılır bende vardı cok hata verıyor dıye sıldım :(

Chat 2.0.17 yi kurdum ayarlarda tamam ama forumda çıkmadı :( Screenshot_4.png

Chat oda ayarları var sohbet üzerinde oradan değiştirebilirsiniz.

Ayrıyetten eğer chat görünmüyorsa yine chat ayarlarından görünümü düzenlemelisiniz.
chat ayarlarında 2.17 de oda adı degıstır seçenegı cıkmıyor.şimdilik eskı chatı gerı yukledım oşekılde ıdare edıcem Çok tesekkur ederım yardımlarınız ıcın

Forumda chat sohbet eklentısı varmı ucretsız aradım bulamadım gözumden kacmıs olabılır bende vardı cok hata verıyor dıye sıldım :(
Dostum çok fazlaeklenti mevcut forumda genel olarak varmı bilmiyorum ama bildiğim ve şuanda aklıma gelenler şunlar:

Chat 2 by Siropu
ShoutBox by Siropu
ArrowChat
DragonByte Shout Pro
TagiaChat

Bu Eklentilerin w*r*z Linkleri de Mevcuttur İnternette. Ben Chat 2 by Siropu Kullanmaktayım Efendim Fakat Çokta Etik Değil, Açıkçası İyi Çalışıyor Ama Bazı Hataları Çileden Çıkarabilir :D

ArrowChat ve TagiaChat Facbook Stili Chat Eklenti Aplikasyonları Diye Biliyorum (Henüz Kullanmadım Fakat İnceleme Yapar ve Size Bildiririm)

Siropu'nun ShoutBox'u Aralarındaki En Sade ve Pratiği Açıkçası, Onu da Forumumda Kullanmaktayım ve Herhangi Bir Hata Söz Konusu Değil. Ama Yönetim Açısından Zorlanabilirsiniz Çünkü Oda Açmalı Tarzda Değil.

Herhangi Birini Önermem Gerekirse ShoutBox by Siropu ile Chat 2 by Siropu'yu Öneririm, Stil Ayarlamalarınızla Güzel Hal Alabilirler.

Kusura Bakmayın Yazımı Şekilli Yapardım Daha Güzel Görünsün Diye Fakat Ufak Bir İşim Çıktı :)

Herhangi Bir Yardım Lazım Olursa Lütfen Yazınız. ?

Dostum çok fazlaeklenti mevcut forumda genel olarak varmı bilmiyorum ama bildiğim ve şuanda aklıma gelenler şunlar:

Chat 2 by Siropu
ShoutBox by Siropu
ArrowChat
DragonByte Shout Pro
TagiaChat

Bu Eklentilerin ***** Linkleri de Mevcuttur İnternette. Ben Chat 2 by Siropu Kullanmaktayım Efendim Fakat Çokta Etik Değil, Açıkçası İyi Çalışıyor Ama Bazı Hataları Çileden Çıkarabilir :D

ArrowChat ve TagiaChat Facbook Stili Chat Eklenti Aplikasyonları Diye Biliyorum (Henüz Kullanmadım Fakat İnceleme Yapar ve Size Bildiririm)

Siropu'nun ShoutBox'u Aralarındaki En Sade ve Pratiği Açıkçası, Onu da Forumumda Kullanmaktayım ve Herhangi Bir Hata Söz Konusu Değil. Ama Yönetim Açısından Zorlanabilirsiniz Çünkü Oda Açmalı Tarzda Değil.

Herhangi Birini Önermem Gerekirse ShoutBox by Siropu ile Chat 2 by Siropu'yu Öneririm, Stil Ayarlamalarınızla Güzel Hal Alabilirler.

Kusura Bakmayın Yazımı Şekilli Yapardım Daha Güzel Görünsün Diye Fakat Ufak Bir İşim Çıktı :)

Herhangi Bir Yardım Lazım Olursa Lütfen Yazınız. ?

Nedense Biyeri Küfür Olarak Algılamış Sistem, Orada Korsan Linkleri Kastetmiştim, Kusuruma Bakmayınız :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.