Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Duyuru SMS 📱 Profil doğrulama sistemi hakkında detaylı bilgi

Test edermisiniz lütfen, gerekli izinlerini yapılandırıldı. Artık sınırlarınız eski yetkilerinizde olması gerekli.

onaylandi sanirim.Hayirli olsun bakalim faydali olacaktir diye dusunuyorum.

Test edermisiniz lütfen, gerekli izinlerini yapılandırıldı. Artık sınırlarınız eski yetkilerinizde olması gerekli.
PC de değilim bayadır, telefinla giriyorum siteye, haliyle telefondan pek deneyemem hocam fakat eski yetkilerim varsa elinize sağlık :)

hocam 2.0 2.1 2.2 uyumlu

Linkteki sitede eklentiyi inceledim. O sitedeki bu eklentinin satışı bu sitede yazılmış. O site bu site dolanıyorum ama ne kadar fiyatı açıklamasını bulamadım. Burda mı satılıyor? Nasıl öğreneceğim..Bu arada tel.onayladım :)

Linkteki sitede eklentiyi inceledim. O sitedeki bu eklentinin satışı bu sitede yazılmış. O site bu site dolanıyorum ama ne kadar fiyatı açıklamasını bulamadım. Burda mı satılıyor? Nasıl öğreneceğim..Bu arada tel.onayladım :)

Son düzenleme:
yurtdisi oldugum icin sanirim bekleme yapmaktan baska sansimiz yok gibi görünüyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.