Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sms eklentisi hakkında yardım

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

netgsm den üyelik vs aldım içerisinde sms var ;

XenForo 2.0 - XenForo Türkiye SMS Eklentisi eklenti linki bunu indirdim fakat ayarları nasıl yapacağım nereye ne yazmalıyım ?

bilenler cevaplar ise sevinirim

+ bilgileri girdim doğru mu yaptım bilgim yok fakat kayıt ol da şuan gözükmüyor

A apocalypse, var bulunuyor. Güncelleme getir Selim, bizi güncellemeye götür Selim? eğer sağlam güncelleme gelsin bu eklentiye detaylı bir şekilde 200 lira dahi olsa alacağım. Kafaya koydum :)

Koydum değil mi abi kafaya ? netr0n netr0n
Ben şahidim :D gözü karartmış gerçekten,yoksa bize sarıyor A apocalypse bilgin olsun :)
Tevfik abi o mavi tiki getireceğim söz, extra ihtiyaçlarda varsa eklentiye ait önümüzdeki güncellemede halledeceğim.

Eklentiyi kendi forumumda aylardir kullaniyorum.
Forum surumu 2.1.5a

A apocalypse, kardeşim sen getir alalım senden ve reklamını da her yerde yapalım :)

Örnek veriyorum: sms onayı olduğunda gri rozet, sms şartlarını yerine getirirse (sms almak istiyorum gibisinden) mavi tik olabilir. Hatta muhteşem olur bu şekilde bir güncelleme.

Eklemek istediklerimizi de aslında burada belirtirsek muhteşem olur, kardeşim ben çok istiyorum biliyorsun. İlk maaşımla da almayı hedefliyorum :)

A apocalypse
Bir kullanıcı tek numara ile tek hesap doğrulama güncellemesi ne zaman gelecek?
Gelişmiş doğrulama sistemi halen geliştirilmeye devam ediyormu yoksa iptal mi oldu?

Gelişmiş doğrulama sistemi gelecek ise, sms eklentisini alsak ileride ücret farkını ödeyip Gelişmiş doğrulama sistemine geçebilirmiyiz?

A apocalypse
Bir kullanıcı tek numara ile tek hesap doğrulama güncellemesi ne zaman gelecek?
Gelişmiş doğrulama sistemi halen geliştirilmeye devam ediyormu yoksa iptal mi oldu?

Gelişmiş doğrulama sistemi gelecek ise, sms eklentisini alsak ileride ücret farkını ödeyip Gelişmiş doğrulama sistemine geçebilirmiyiz?
Merhaba,
SMS doğrulama eklentisine tek hesap güncellemesini entegre etmiştim, önümüzdeki günlerde güncellemeyi duyuracağım.
Gelişmiş doğrulama sistemini 1 yıl kadar önce geliştirdim aslında, sms ve tc kimlik doğrulama sistemleriyle beraber çeşitli özellikleri içeriyor, ancak xf 2.1 sürümünde bazı değişiklikler yapıldığı için stabil hale getirmem gerekiyor. SMS doğrulama sisteminden sonra bir güncelleme de onun için yapacağım.

Daha önce SMS veya TC sistemini satın aldıysanız ücret farkı ödersiniz, gelişmiş doğrulama sistemine geçiş sağlayabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.