Güncel Sms eklentisi hakkında yardım

Anestezy

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
googleailesi.com
Merhabalar,

netgsm den üyelik vs aldım içerisinde sms var ;

XenForo 2.0 - XenForo Türkiye SMS Eklentisi eklenti linki bunu indirdim fakat ayarları nasıl yapacağım nereye ne yazmalıyım ?

bilenler cevaplar ise sevinirim

+ bilgileri girdim doğru mu yaptım bilgim yok fakat kayıt ol da şuan gözükmüyor

netr0n

XenGenTr
Yönetici
XGT Admin
Web sitesi
netron.web.tr
Çalışmıyor mu yani ücretsiz versiyon
Normalde çalışıyordu fakat artık güncellemesi yapılmıyor. Bu eklenti ücretli bir eklenti idi fakat sonradan site kapandı ve ücretsiz olarak yayınlandı. Ama güncelleme alamazsınız bu eklentiden @eTiKeT™ 'in verdiği linkten ücretli olarak almanızı öneririm. Hem güncelleme alırsınız hemde kafanız rahat olur. Bu siteden geldiğinizi söylerseniz, gerekli kolaylığı yapacaktır size.

Anestezy

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Web sitesi
googleailesi.com
Normalde çalışıyordu fakat artık güncellemesi yapılmıyor. Bu eklenti ücretli bir eklenti idi fakat sonradan site kapandı ve ücretsiz olarak yayınlandı. Ama güncelleme alamazsınız bu eklentiden @eTiKeT™ 'in verdiği linkten ücretli olarak almanızı öneririm. Hem güncelleme alırsınız hemde kafanız rahat olur. Bu siteden geldiğinizi söylerseniz, gerekli kolaylığı yapacaktır size.
Bir forum sahibi arkadaşım buradan indirdi ondan eminim ve 2.1.4 kullanıyor fakat çalışıyor nasıl yaptı bilmiyorum teşekkürler yorum için

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Bir forum sahibi arkadaşım buradan indirdi ondan eminim ve 2.1.4 kullanıyor fakat çalışıyor nasıl yaptı bilmiyorum teşekkürler yorum için
Yani bunu ona sormanız sizi daha hızlı sonuca götürecektir. Dediğim gibi ben çalışmıyor diye biliyorum,yanlışda olabilir bu bilgi net değilim o konuda ne yazık ki...

apocalypse

XF Coder
Coder
Merhabalar,

netgsm den üyelik vs aldım içerisinde sms var ;

XenForo 2.0 - XenForo Türkiye SMS Eklentisi eklenti linki bunu indirdim fakat ayarları nasıl yapacağım nereye ne yazmalıyım ?

bilenler cevaplar ise sevinirim

+ bilgileri girdim doğru mu yaptım bilgim yok fakat kayıt ol da şuan gözükmüyor
Bildiğim kadarı ile evet çalışmıyor,zaten çalışsa birisi bunun bilgisini verirdi şimdiye kadar muhtemelen @apocalypse buraya davet eder isek size bilgi verecektir...
Selamlar,
SMS eklentisi arayışınız bulunuyorsa yardımcı olabilirim, eklentiye XenForo 2 SMS Onaylı Üyelik - SMS Confirmation adresinden ulaşabilirsiniz. Aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa buradan sorabilirsiniz.

Tevfik

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
hayvanlar.net
@apocalypse, var bulunuyor. Güncelleme getir Selim, bizi güncellemeye götür Selim😀 eğer sağlam güncelleme gelsin bu eklentiye detaylı bir şekilde 200 lira dahi olsa alacağım. Kafaya koydum :)

Koydum değil mi abi kafaya 😇 @netr0n

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
@apocalypse, var bulunuyor. Güncelleme getir Selim, bizi güncellemeye götür Selim😀 eğer sağlam güncelleme gelsin bu eklentiye detaylı bir şekilde 200 lira dahi olsa alacağım. Kafaya koydum :)

Koydum değil mi abi kafaya 😇 @netr0n
Ben şahidim :D gözü karartmış gerçekten,yoksa bize sarıyor @apocalypse bilgin olsun :)

Google ads alanı