Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Sms Doğrulama Eklentisi Yapacak Mısınız?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli xenforo üyeleri, 2.1x de sms doğrulama eklentisi yapsanız da ücretli olarak taş gibi sunsanız ve bizlerde alsak olmaz mı ki? :)

netr0n netr0n, hocam o arkadaştan en güncel versiyona uygun mu diye sormuştum en son bana hâlen dönüş sağlayacak. Aynı zamanda cevapları da çok içime sinmedi açıkçası.

Bu tür eklenti bedava olsa bile sms firmaları ücretli binlerce üye olmaya kalksa sms dayanmaz buna. Tabi getirisi varsa sorun değil

Tevfik Tevfik, bu eklentı xenforo 2.1 surumunde sorunsuz calısıyor.

Bunun gelişmiş ve güncel bir versiyonunu XDinc XDinc arkadaşımız kodladı ve makul bir fiyata satışa sundu. İlgili eklentiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

MySimS3k® MySimS3k®, bunu inceledim oldukça muhteşem duruyor, tam aradığım gibi. Bu arkadaşa ulaşıp bunu satın alacağım, çok hoşuma gitti.

Övünç bey'e ulaştım, sanırım elinde olmayan sebeplerden dolayı biraz uzadı eklentinin yeni sürümünü çıkartması.

netr0n netr0n aslında çıkartsanız böyle bir eklenti eminim çok fazla alan olur diye tahmin ediyorum. Detaylı bir sms doğrulama eklentisi çıkartın ilk satın alanlardan birisi ben olurum. Zaman ilerledikçe daha çok ihtiyacım oluyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.