Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

SMF 2.1 Xenforo'ya geçiş mümkün mü?

ramooo19

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
SMF 2.1 den smf ye geçiş mümkünmü bilgi ve veri kaybı olmadan geçiş işlemini yapabilirmiyim!

2. El lisasn+Taşıma geçiş hepsini bu site sahipleri yapmaktadır. Yöneticilerle irtibata geç sorunsunz hazır hale getirsinler. Hiç uğraşma nacizane tavsiyem. Ben kendim smfden geçtim en büyük sorun googledeki linkler ile xf çakışması oonuda hallettim ama gel bana sor..
Hocam bende öyle diyorum ama uğraşıyor bakalım ramooo19 ramooo19 inş halledebilir.

2. El lisasn+Taşıma geçiş hepsini bu site sahipleri yapmaktadır. Yöneticilerle irtibata geç sorunsunz hazır hale getirsinler. Hiç uğraşma nacizane tavsiyem. Ben kendim smfden geçtim en büyük sorun googledeki linkler ile xf çakışması oonuda hallettim ama gel bana sor..
sizin işlemler ne kadar mal oldu ne kadarlık bütçe ayırmıştınız ??

XF Lisansı aldım o kadar taşımayı kendim yaptım. 2. El lisans bu sitede satılıyor.

Peki LaDezs LaDezs ben de şöyle bir soru yönelteyim, zira yapanların aklına takılmıştır mutlaka:

Null sürüm Xenforo indirip kuran ve içine bir hayli içerik ekleyen bir kişi, lisans satın almak istediğinde sitesindeki içerikte hiçbir kayıp olmadan lisansa geçebilir mi?

Saygılarımla,

Peki LaDezs LaDezs ben de şöyle bir soru yönelteyim, zira yapanların aklına takılmıştır mutlaka:

Null sürüm Xenforo indirip kuran ve içine bir hayli içerik ekleyen bir kişi, lisans satın almak istediğinde sitesindeki içerikte hiçbir kayıp olmadan lisansa geçebilir mi?

Saygılarımla,
Sıkıntı ollmaz ... heleki lisanslı alacağı sürüm bir üst sürümse upgrade dizini üzerine yazar oluşturur... bir kaç ufak defek url yol hataları yaşaya bilirsin ama veri kaybı diye birşey söz konusu değil.. tecrübe'den dolayı atladım yanlış anlama... sorduğun kişiler daha iyi bilir ...

Saygılarımla,
Bende ilk null olarak kullandım. Data ve i.data dosyası hariç hepsini sildim Lisanslı kurdum.
1618567745270.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.