Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sizce Tema Nasıl oldu

Emek verek yapmışsınız tebrik ederim.
İstistatik kısmında ki degrade renkleri sabit renk yapabilirsiniz.
Mobil postbit banner kısımları çok büyük
Mobil User title kısımları direk ismin altına alıp bannerı direk olarak altına alabilirsiniz
Mobil postbit banner kısımları çok büyük
Mobil User title kısımları direk ismin altına alıp bannerı direk olarak altına alabilirsiniz bunun için kaynak varmı hocam

Kod:
@media (max-width: 650px)
.message:not(.message--forceColumns) .message-userTitle, .message:not(.message--forceColumns) .message-userBanner.userBanner {
    display: flex !important;
    }
}

Bunu deneyin

Kod:
@media (max-width: 650px){
.message:not(.message--forceColumns) .message-userTitle, .message:not(.message--forceColumns) .message-userBanner.userBanner {
    display: flex !important;
    }
}

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elinize sağlık fakat pek bana hitap eden bir tasarım değil; girdiğim zaman dikkatimi dağıtan çok şey var biraz daha basitleştirilirse daha iyi olur

Forumunuz bir nevi Mobil Kulüp çakması olmuş.

Forumunuz bir nevi Mobil Kulüp çakması olmuş.
forumu editlerken ve elden geçirirken mobilklube bakaraktan yapmadım kategoriler bir tane arkadaş ekledi ve diğer sistemleride kendim karıştırıp gözden elden geçirip bu hale getirdim ve mobilklub çakması demeniz doğal olarak ve forumun kurallarına aykırı olup bir hakarettir öyle bir niyetim olsa xenforo.gen.tr yi göz önünde bulundurup yol alırım tema tamamıyla kendi grafik alanım olup kendi düşüncelerimle emeklerimle yapılmıştır lütfen kimse başka forumlara özenerek gitmiş demesin ve mobiltr ismi bile daha ünlü olma yolunda iken bu hakaretini gerçekten kınıyorum

forumu editlerken ve elden geçirirken mobilklube bakaraktan yapmadım kategoriler bir tane arkadaş ekledi ve diğer sistemleride kendim karıştırıp gözden elden geçirip bu hale getirdim ve mobilklub çakması demeniz doğal olarak ve forumun kurallarına aykırı olup bir hakarettir öyle bir niyetim olsa xenforo.gen.tr yi göz önünde bulundurup yol alırım tema tamamıyla kendi grafik alanım olup kendi düşüncelerimle emeklerimle yapılmıştır lütfen kimse başka forumlara özenerek gitmiş demesin ve mobiltr ismi bile daha ünlü olma yolunda iken bu hakaretini gerçekten kınıyorum

Herkes gibi bende sonuca bakarım.
Sonuç ortada, söze gerek yok.
okmuşa kokmuş, ölmüşe ölmüş demeyeceğiz de ne diyeceğiz?
Haliyle gördüğümüzü söyleyeceğiz, Mobil Kulüp ve sizin forumunuzu yan yana sekmelerde açtığımda ne gördüysem onu söyledim.
Bir konu açtıysanız, herkesin duymak istediklerinizi yazmayacağını biliyorsunuz diye düşünüyorum.
Kural koyuculardan veya uyarıcılardan bir değilseniz, haddinizi aşmayınız, gerekirse gereken kişiler uyarır.

Belli ki sokak jargonu kullanan ve belli bir yaşam formunu hayat tarzı edinen birisiniz.
Elbette hayatınızı dilediğiniz gibi yaşarsınız.
Lakin sizin yaşam biçiminiz benim yaşam biçimim ile kesişmeyeceği için,
Sizi kendi halinize bırakmanın daha doğrusu olduğunu düşünüyorum.
Hal bu olunca da, size el sallayarak, hayatınızda başarılar diliyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.