Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sizce Tema Nasıl oldu

wmgerecleri

xFanatik
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bir tema alarak tamamıyla kendim geliştirmeye yönelik yola çıktım sizce daha nasıl geliştirilmeli

tema: mobiltr.net

tüm işlemleri bittikten sonra üye olup bizle yol alacak kişilere hediye edilecektir

Tema ilgimi çekmedi.. posbit ilginç geldi sadece

hocam bence cep telefonu forumu için çok abartılı size birkaç örnek vereyim bu forumları özenmenizi tavsiye ederim
GSMKolik : Teknoloji Forumu
GSM TÜRKİYE
Mobil Kulüp
Trappledestek : Mobil, Gsm, iPhone, Jailbreak, İçerikleri ve Destek
Özenti Sadece İş Bilmeyenler İçindir Forum Yeni Açıldığı İçin Şuanda Oturtuluyor Forumun Tüm Uzantılarını Almak İçin Devreye Kişiler Arkadaşlar Koyuldu Düşer Düşmez Uzantılar Bende Ve Herkese Özenti Bana Uygun Birşey Değil İllah Farklı Düşüncelere Sahip Olan Kişiler Bize Katılarak Ayrı Konumlar Açaraktan İlerleyebilir Yakın Zamanda Piyasada Üst Sıralarda Olma Peşindeyim Ve Forum Blog Tarzında Forumdur Yani Mobiltr Denilince Akla Türkiyede Destek Birimi Olarak Geliyor Buda Yurtdışı İçin Anlaşmalar İçin Büyük Bir Fırsattır Zaten Google yede okutmadım siteyi Google Kendisi Alıyor index vs şeyleri ve Yabancılar Nasıl Buluyorsa Geliyorlar bu gün bir tanesi geldi zaten bakalım Türkiye Mobil Platformu Olarak Yurtdışı Bağlantılar Peşindeyim Tc onayı ve yurtdışı Kimlik Onayı için Çalışmalar Devam Ediyor Zaten Forumun Minimum yaş Aralığı 18 e otomatikmen Ayarlanacaktır şuanlık arayüz geliştirme ve özellik ekleme gibi şeylerle oğraşıyorum ve eminimki bu gün yanımda yol almayanlar yakında Benim yanıma Girmek İçin Can Atıcaklar

artı olarak kategoriler çoğaltılıp Yeniden İnşaa Edilecektir şuanki Kategoriler Aktiflik İçindir Xenforo.gen.tr sayesinde forum ap ayrı bir platform haline gelicektir

artı olarak kategoriler çoğaltılıp Yeniden İnşaa Edilecektir şuanki Kategoriler Aktiflik İçindir Xenforo.gen.tr sayesinde forum ap ayrı bir platform haline gelicektir
doğrudur hocam ben fikrimi söyledim ben gsmkolik.com um sadelik ve doğru bilgi çok önemli çok renk katarsanız üyeler sıkılıyor
yani cep telefonu kategorisi böyle

doğrudur hocam ben fikrimi söyledim ben gsmkolik.com um sadelik ve doğru bilgi çok önemli çok renk katarsanız üyeler sıkılıyor
yani cep telefonu kategorisi böyle
Bir Grafikerci Olarak Kendime Göre Gitmekteyim Renkten Sıkılan Üyeler ondan dolayı sıkılmıyor İşine Gelemdiği İçin Sıkılmaktadır zaten internette benim platformda 18 yaşın altında kimse olmayacak olacak Kişilerde Platformun Kurallarına Ve gerçek kişilerden oluşarak olacak

Merhaba, Renkler ve Zevkler Tartışılamaz :) herkez kendince bişeyler yapmaya çalışıyor iyi veya kötü hevesini kırmayın.
Ekipsiz işe giriş yapanlar vede para kazanamayanlar, bir süre sonra sıkılmaya başlarlar çok eskiden bendede trmobil.net vardı çöpe attım.

Merhaba, Renkler ve Zevkler Tartışılamaz :) herkez kendince bişeyler yapmaya çalışıyor iyi veya kötü hevesini kırmayın.
Ekipsiz işe giriş yapanlar vede para kazanamayanlar, bir süre sonra sıkılmaya başlarlar çok eskiden bendede trmobil.net vardı çöpe attım.
doğrudur satıyormusunuz hocam trmobil.net i

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.