Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Siteyi sadece Google'ye açmak

imtsoft

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Sitemin kategorilerini vs ziyaretçileden gizledim ancak google botların tüm forumu engelsiz gezmesini istiyorum mümkünmüdür bu ?

not: sadece konular değil kategorileride ziyaretçilere gizledim ve google 'dan başka sitemi ziyaretçi vs görmesin istiyorum.

Google zaten bir ziyaretçidir sen misafire gizlerken googleyede gizlemiş olursun.
Söylediğin gibi bir yöntem yok diye biliyorum ben.

Şu konuyada gözatmanı isteri yazıları misafirler içic flulaştırıyor ama google okyabiliyor

Mete_ Mete_ konu içerikleri değil komple siteyi ziyaretçilere kapatıyorum ve sadece login giriş kısmı görünüyor , ancak google görebilsin engele takılmasın istiyorum, yardım çaban için ayrıca teşekkür ederim.

Mete_ Mete_ konu içerikleri değil komple siteyi ziyaretçilere kapatıyorum ve sadece login giriş kısmı görünüyor , ancak google görebilsin engele takılmasın istiyorum, yardım çaban için ayrıca teşekkür ederim.
Sayın imsoft; Henüz böyle bir kod yazılım yok. Ziyaretçi misafir ne ise google'de odur.

Bu imkansiz hocam, google kendisi de bir ziyaretçidir, forumu görmeli ki indexlesin.

İstersen botların header bilgisinden ayrım yapıp sadece onlara gösterim yaptırabilirsin... Php ile kolay bir işlem fakat eklenti halinde nasıl yaptırılabilir bilmiyorum

İstersen botların header bilgisinden ayrım yapıp sadece onlara gösterim yaptırabilirsin... Php ile kolay bir işlem fakat eklenti halinde nasıl yaptırılabilir bilmiyorum

Siz anlatmak istediğimi anladınız ;) illaki eklenti değilde bunu kod düzenlemesi ile yapabilirsek çok güzel olurdu , google,yahoo,yandex,bing gibi arama botlarına siteyi açabilsek , ama tabi bu xenforonun hangi dosyasında yapılır hangi dosyada ne gibi bir değişime ihtiyaç vardır..

Siz anlatmak istediğimi anladınız ;) illaki eklenti değilde bunu kod düzenlemesi ile yapabilirsek çok güzel olurdu , google,yahoo,yandex,bing gibi arama botlarına siteyi açabilsek , ama tabi bu xenforonun hangi dosyasında yapılır hangi dosyada ne gibi bir değişime ihtiyaç vardır..
bende son bi kaç haftadır xenforo ile haşır neşirim... kodları vs daha yeni yeni çözüyorum... daha çok yolumuz var... ama yapılmak istesen büyük ihtimalle çok küçük bir eklenti ile siteye girenlerin IP adresindeki headerları ile bu gelen kişi BOT mu yoksa ziyaretçi mi diye ayırmak çok basit bir işlem... arka plana nasıl entegre edilir çözmek lazım...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.