Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sitemde Kullanıcı Bilgileri ve Kullanıcı Banner'ları Görünmüyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

outlierwit

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.forum.com
Merhaba, sitemde kullanıcı bilgileri ve kullanıcı bannerları görünmüyor. Bakabildiğim bütün ayarlara baktım, PostBit eklentisini yükleyince bilgiler görünüyor ancak yine üye bannerı gelmiyor. Sadece Yönetici bannerı görünüyor. Sorunun kaynağı konusunda bir fikriniz var mıdır?

1674227407035.png

Çözüldü Sitemde Kullanıcı Bilgileri ve Kullanıcı Banner'ları Görünmüyor

Temanıza ya ilave bir eklenti ile bu alana için collapsible sistemi yani açılıp kapana bilen bir yapı eklenmiş. Bu yapı ya sorunlu yada çalışmıyor.
Eğer eklenti ile bunu yapmaya çalıştı iseniz eklentiyi kaldırın. Yok bir eklenti yüklemedi iseniz temanızda sorun var demektir, premium temalar için biz destek vermiyoruz bu yüzden tema yapımcısında destek almalısınız...
Forumunuza şu an erişemiyorum, göremiyorum ne yazık ki.

Şu adımı kontrol ederimisiniz
Admin kontrol paneli >> Görünüm ve diller >> Tema özellikleri >> Temanız >> Mesajlar >> Mesaj alanı kullanıcı bilgileri >>
Bu alandan istediklerinizi açarmısınız.

Screenshot 2023-01-20 at 22-40-31 Mesajlar XenForo Türkçe destek XenForo eklenti ve tema toplu...png

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230120_224536_Chrome.jpg
    Screenshot_20230120_224536_Chrome.jpg
    178.1 KB · Görüntüleme: 3
Temanıza ya ilave bir eklenti ile bu alana için collapsible sistemi yani açılıp kapana bilen bir yapı eklenmiş. Bu yapı ya sorunlu yada çalışmıyor.
Eğer eklenti ile bunu yapmaya çalıştı iseniz eklentiyi kaldırın. Yok bir eklenti yüklemedi iseniz temanızda sorun var demektir, premium temalar için biz destek vermiyoruz bu yüzden tema yapımcısında destek almalısınız...

Son düzenleme:
Çözüm
Temanızda yadailave bir eklenti ile bu alana için collapsible sistemi yani açılıp kapana bilen bir yapı eklenmiş. Bu yapı ya sorunlu yada çalışmıyor.
Anladım, teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.