Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Sitemap hk.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

XGT Müşterisi
XGT Müşterisi
Web sitesi
www.maxiforum.net
Xenforo panelinde. Sitemap yazarsan sağ üstteki kutucuğa göreceksin ;)

.php nın ıcerısıne baktıgında lınkler gorunuyor .xml de gorunmuyor php yi xml nasıl yaparım bunu arıyorum ben hocam. yani sitemap.xml yazdıgımda lınkler gorunsun sitemap dosyam acılsın bunu nerden yapıcam xenforo.gen.tr bu sekılde kullanıyor mesela

Sis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
.php nın ıcerısıne baktıgında lınkler gorunuyor .xml de gorunmuyor php yi xml nasıl yaparım bunu arıyorum ben hocam. yani sitemap.xml yazdıgımda lınkler gorunsun sitemap dosyam acılsın bunu nerden yapıcam xenforo.gen.tr bu sekılde kullanıyor mesela

İşte söylediğim şeyi xenforo'nun admin panelinden ayarladığın zaman XML ayarlarını. Ondan sonra domain.com/sitemap.xml yazdığın da sıralanacaktır. Sonrasın da webmaster tools'a okutman kalıyor ;)

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
XGT Master
Web sitesi
xenforo.gen.tr
Amaç nedir ? bunu XML yapacak olursanız eğer xenforo oto yönlendirmesinde sorun yaşacak ve bu yüzdende arama motorları kayıtlarında hatalar alacak yada index alamayacaksınız.

Çözüm

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap