Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sitemap hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ubidesign

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://ko-yardim.com/
Merhabalar,
Nedendir bilmiyorum ama ne yaptıysam sitemap.php ve sitemap.xml haritasını açamadım. Sürekli olarak HTTP ERROR 500 hatası alıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2022-08-12 205115.png

Çözüldü Sitemap hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Sorunu çözdüm.

Çözümü; Kesinlikle xenforo scriptini hostinge taşımayın. Eğer bir Xenforo forum scriptiniz varsa VPS sunucusu kiralayın. Kolay gelsin.

ko-yardim.com Şuan site sorunsuz çalışıyor ve sitemap açılıyor.
500 hatası çoğu zaman sunucu yapılandırması ile alakalı bir durum olarak karşımıza çıksa da yazılım hatası olarakta aynı hatayı döndürebilir. Sizdeki hata sunucu tarafında geriye dönüyor Failed to load resource: the server responded with a status of 500 php sürümünüz ile alakalı olabilir. Sunucu güvenliğinden dolayı engelleme olabilir. Bunu tam olarak tespit etmek için sunucu tarafında error log içeriğine bakılması lazım. O hataya bakarak çözüm üretebilirsiniz.

Sorunu çözdüm.

Çözümü; Kesinlikle xenforo scriptini hostinge taşımayın. Eğer bir Xenforo forum scriptiniz varsa VPS sunucusu kiralayın. Kolay gelsin.

Çözüm
Sorunu çözdüm.

Çoğu Hosting kullanıcıların forumlarıda sorunsuz çalışıyor, demekki VPS ile alakalı bir durum değilmiş, senin hizmet aldığın cihaz xenforo gereksinimlerini karşılayamıyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.