Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Site index almıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Çözüldü Site index almıyor

Öncelikle Xenforoya geçeli ne kadar zaman oldu ?Eski indeks sayfalarınızı geçiş sonrası URL 301 ile yönlendirme yaptınız mı ?

Google webmaster sitemap linkini girdiğiniz mi ?

Admin panelden XML site haritası ayarları tamam mı ?/admin.php?options/groups/sitemap/

Bir de henüz bakmadınız ise şu konulara mutlaka bir göz atın.

Kullanım tekniği - Xenforo sitemap,siteharitası nasıl kullanılır,önemi nedir ?
Video - XenForo Sitemap Ayarları Nasıl Yapılır?
Xenforo için örnek robots.txt dosyası ve bilinmesi gerekenler
Öncelikle Xenforoya geçeli ne kadar zaman oldu ?Eski indeks sayfalarınızı geçiş sonrası URL 301 ile yönlendirme yaptınız mı ?

Google webmaster sitemap linkini girdiğiniz mi ?

Admin panelden XML site haritası ayarları tamam mı ?/admin.php?options/groups/sitemap/

Bir de henüz bakmadınız ise şu konulara mutlaka bir göz atın.

Kullanım tekniği - Xenforo sitemap,siteharitası nasıl kullanılır,önemi nedir ?
Video - XenForo Sitemap Ayarları Nasıl Yapılır?
Xenforo için örnek robots.txt dosyası ve bilinmesi gerekenler

Ekli dosyalar

• IMG_0327.PNG
    IMG_0327.PNG
    931.9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Çözüm
netr0n netr0n o konuyu okuyarak açtım forumu. 25 konu var yetersiz mi acaba. Blogdan çok farklı işleyişi çaresiz bırakıyor insanı genelde.
mkucuksari mkucuksari oradaki konulara da baktım ayarlarım tamam yani yapmıştım daha önce de. 301 çekme olayını yapmadım önceden de yapmadım
hala bir çözüm bulamadım www. sildim hala değişen bir şey yok.

Son düzenleme:
netr0n netr0n o konuyu okuyarak açtım forumu. 25 konu var yetersiz mi acaba. Blogdan çok farklı işleyişi çaresiz bırakıyor insanı genelde.
mkucuksari mkucuksari oradaki konulara da baktım ayarlarım tamam yani yapmıştım daha önce de. 301 çekme olayını yapmadım önceden de yapmadım
hala bir çözüm bulamadım www. sildim hala değişen bir şey yok.

Özgün içerikler girerek ve biraz daha sabırla bekleyerek gidişatı takip etmenizi öneririm.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.