Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Siropu İle İlgili Yardım Lazım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

best.spacex

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese Kolay Gelsin Siropu Chatı Kurdum Sorun Yok Çalışıyor Tamam AnaSayfa ya Alamadık Sitenin Altta Her Sayfada Görünüyor ama Bunu Küçültemiyormuyuz Hani Facebook taki Gibi Sağ Altta Çıksın İstiyorum Sayfada Boylu Boyunca Olmasın İstiyorum Kodlara Felan Baktım Değiştirdim Ama Olmadı Yapabilen Anlayan Varmı?

yapmak ıstedıgınız sanırım sol tarafta sohbet tarzı bır sey olmasımı

Seçeneklerinde bulunan Görüntüleme modu kısmından mı yapıyorsunuz bu ayarları. Ayrıca yanda gösterim için sidebar seçilmelidir.

Şablonluk bir durum yok kaldıki bunu yapmanızda zaten zor. Eklentinin seçeneklerinde kenar çubuğu üstünde göster seçeneği mevcuttur. Ama bunun olabilmesi için widget alanında oluşturulmuş sohbet widget olmalıdır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.