Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? siropu chat mesaj gönderilince f5 hatası

Hadesr

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba saygı değer forum adminleri ve üyeleri siropu chat eklentisini forumuma kurdum fakat mesaj gönderilemiyor entere bastığımda sayfa yenileniyor yardımcı olabilirmisiniz lütfen ne yapmam gerekiyor daha önce tüm eklentileri deaktif edip denedim yok sorun hala düzelmedi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum. netr0n netr0n @eTiKeT™

Kullandığınız xenforo sürümünü destekleyip desteklemediğini öğrenin.

2.1 sürümünde yüklü olan siropu chat kuruluyken pek sorun çıkarmıyor' ama 2.1 için olup piyasada gezen siropu chat eklentisini 2.2 için kurduğunuzda aynen sizin dediğiniz hatayı veriyor' bunu bende denemiştim..
Siropu ücretli alınmadıysa bu sorunu yaşarsınız hep' gerçekten çok lazım bir eklentiyse ücretli olarak direk yayıncısından alın derim' zaten burada türkçe yamaları mevcut ' yoksada çevrilir sıkıntı değil o'

Yok hocam 2.1 sürümü benimki mesajı gönderiyorum sayfayı yeniliyor mesaj göndermiyor

Yok hocam 2.1 sürümü benimki mesajı gönderiyorum sayfayı yeniliyor mesaj göndermiyor
Hostingin uyumluluğundan eminmisiniz ? mesela sitenizde zamanlanmış konu paylaşımı yapan eklenti çalışıyor'mu kullanıyor'musunuz ? Php ayarlarının eklentilerini bi kontrol edin bazı ekleti tik ayarları uyumlu senkronize edilmeyince zamanlanmış görevleri aksatıyor' bu siropu ajax tabanı kullandığı için enter ile gönderme anının zamanlanmış görev için olarak anlık algılıyor' Birde sitenizin tetikleme ayarını standart yapın deneyin.. mesela sitenizin sistem ve performans ayarlarını etkinlik tabanlı tetikleyici olarak ayarlayın öyle değilse .. denemekte fayda var ..

Eklentiyi komple silip yükledinmi yada başka tarıyıcından dendınmi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.