Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Siropu 2 chat ana sayfaya getirme

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar, Siropu 2 Chat sistemini kullanıyorum, ilk kurduğumda chat ana sayfaya geliyordu ama sildim chati tekrar kurdum ama bu sefer gelmiyor, ayarlara baktım herşey yolunda ama ana sayfada böyle gözüküyor veya her hangi bir sayfaya getirdiğimde chati böyle gözüküyor popup gibi hatta kenar çubuğuna bile getirdiğimde böyle oluyor Screenshot

Bu ise ayarlardeki halidir Screenshot

bu ise widgetteki halidir Screenshot

Her şeyi denedim başka bir ayar çekmem mi lazım bilemiyorum? yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar çözümü bulmam çok kısa sürdü konuyu açtığımdan hemen sonra bir ayar vardı onu da deneyeyim dedim ve işte oldu, buyurun bu sorunu yaşayan olursa böyle halledebilir, Screenshot

ama söylemem lazım ki üye grublarına bu ayarı Hayır olarak seçin, sadece yönetimde izin verin yoksa üyeleriniz kendi hesaplarında chatin ayarlarını kurcalayarak zor durumda kalır Screenshot

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.