Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sıfırdan forum sitesi kurmak istiyorum ?

hellformenblack

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Öncelikle Merhaba...
Ben sıfırdan ücretli bir şekilde forum sitesi kurmak istiyorum.
Nerden başlamalıyım?
Bana kaça patlar?

Yardımlarının için şimdiden teşekkür ediyorum.
Konuyu yanlış yere açtıysam affola.

Hosting + Domain + Alacaksanız Xenforo Lisansı

Domain 30-35TL Yeni başlayan için hostta yıllık 60-70TL Xenforo lisansı 900 civarında, Tabii null kullanma tercihi size kalmış yada ücretsiz mybb gibi birşey kurabilirsiniz.

Öncelikle Merhaba...
Ben sıfırdan ücretli bir şekilde forum sitesi kurmak istiyorum.
Nerden başlamalıyım?
Bana kaça patlar?

Yardımlarının için şimdiden teşekkür ediyorum.
Konuyu yanlış yere açtıysam affola.
bu işin pirleri netr0n netr0n ve LaDezs LaDezs eTiKeT™ eTiKeT™ üstadlardır kardeşim ben onlara kurdumdum sitemi hosting de onların hostingi kullanıyorum yaklaşık 6 ay oldu bir tek ufak sorun bile yaşamadım her isteklerimde de yardımcı oldular sağolsunlar

Son düzenleme:
Ücretsiz Smf, mybb gibi Free forum yazılımlarını tercih edebilirsin.

Xenforo ve Vbullettin gibi ücretli yazılımların null, crack desteklerini kurallar geregi veremiyoruz ne yazık ki.
Ücretsiz domainle nasil acarim detayli anlatim yaparmisiniz?

Ücretsiz domainle nasil acarim detayli anlatim yaparmisiniz?
Ucretsiz domainler kısa sürede kapandığı icin kimse ücretsiz domain kullanımını tavsiye etmez. Eger illa bu isi merak ediyorum derseniz, wampp localhost kurulum diye nette aratın. Oradan PC'de local kurulum kısmını öğrenebilirsiniz.

Ucretsiz domainler kısa sürede kapandığı icin kimse ücretsiz domain kullanımını tavsiye etmez. Eger illa bu isi merak ediyorum derseniz, wampp localhost kurulum diye nette aratın. Oradan PC'de local kurulum kısmını öğrenebilirsiniz.
Eyw sağol

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.