Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık lisans Sıfır gibi lisans 129 tl daha ucuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bariskorzay

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Daha önceki bir projem için almış olduğum ve şu an boşta olan 1 senelik yenileme süresi dolmuş Xenforo lisansı(1.5.6) bulunmaktadır. Lisans ücreti şu anda 140$'dır. bknz

Yeni Lisans alacak arkadaşlara şu şekilde bir avantaj sunacağım. Ciddi alıcı çıktığı zaman lisans süresini uzatmak için gereken 40$'lık ücreti ben ödeyeceğim ve sizin vereceğiniz mail adresinin değişmesi için ticket açacağım.

Normal şartlarda lisans ücreti 140$*3.64= 509,6 TL'dir. Ben sizden 380 TL istiyorum. Bu şekilde lisans güncellemesi yeni yapılacağı için hiç kullanılmamış sıfır lisans almış gibi olacaksınız ve 129,6 TL kara geçmiş olacaksınız.

Sistemde kayıtlı olan mail adresim aktif olarak kullandığım bir mail adresi bu sebeple mail adresini devir edemem. Bu yüzden ticket açıp sizin belirttiğiniz mail adresi ile değiştirilmesini istiyorum. Mail adresi değiştirme talebinden önce ücreti talep etmekteyim. TürkTelekom Arge İstanbul/Ümraniye'de çalışmaktayım isteyen arkadaşlarla yüz yüze alışverişi yapabiliriz.

r10: bariskorzay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.