Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sidebar Kullanıcı bölümü

TheGaMeLiFe_HD

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
@eTiKeT™ Hocam Resimdeki gibi sağ üst bölüme yani ONLİNE YÖNETİCİLER yazan yerin üstüne kullanıcının bilğilerini koymak istiyorum.

Screenshot_1.png
Böyle bir alan yapmak istiyorum bu arada o para işaretine tıklayınca Hesap yükseltmelerine atmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz @netr0n

Kullanıcı ismi , mesaj, aldığı beğeniler reaksiyon bilgiler değilmi istediğiniz ? Görünümde farklılıklar olabilir gerisindede css bilginiz dememdede maksat aynı görünümü sağlayabilirsiniz. Bende aynı eklentiyi kullanıyorum yazıları gizleyerek rakamları aynı şekilde görselleştirebilirsiniz 0 dan direk aynı görünümü sağlayan eklenti ve ya hazır kod paylaşımına denk gelmedim hiç. Hocalarımız belki farklı yorumlarlar ancak yinede benim attığım eklenti ve css bilginizle düzenlemenizi önereceklerini düşünüyorum.
1585649434639.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.