Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

sidebar kayıt giriş formu

TheGaMeLiFe_HD

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
eTiKeT™ eTiKeT™ xf1 yapiliyordu sidebar kayıt giriş formu bölüm oluyordu xf2 içinde var mı varsa konusu açarmısın.Kullandıgım tema sorun var ama ben onun yerine sidebar kayıt giriş formu eklemek istiyorum yani online yöneticler bölümün hemen üstüne eklemek istiyorum.

Şunu denermisiniz.
Adminpc>> Görünüm ve diller >> Eidget yöneticisi >> Widget ekle >> Ziyaretçi paneli

Şunu denermisiniz.
Adminpc>> Görünüm ve diller >> Eidget yöneticisi >> Widget ekle >> Ziyaretçi paneli
Bu değil üstad. Bu ziyaretçilere gözüken bir widget değil ve sadece üye olanların profil bilgisini özet bir şekilde sidebar ilave ediyor.

Xenforo official tarafında da bu şekilde custom bir widget bulamadım, henüz çıkmamış büyük ihtimal.

Ekli dosyalar

• Widget.jpg
    Widget.jpg
    108.9 KB · Görüntüleme: 34

eTiKeT™ eTiKeT™ Eline sağlık.

Ek bilgi olsun eklenti kullanmadan HTML widget olarak eklemek isteyen arkadaşlar aşağıdaki kodu kullanabilir.

HTML:
<xf:if is="!{$xf.visitor.user_id}">
    <xf:form action="{{ link('login/login') }}" class="block" attributes="{{ widget_data($widget, true) }}">
        <div class="block-container">
            <h3 class="block-minorHeader">{{ phrase('log_in') }}</h3>
            <div class="block-body block-row">
                <label for="ctrl_loginWidget_login">{{ phrase('your_name_or_email_address') }}</label>
                <div class="u-inputSpacer">
                    <input name="login" id="ctrl_loginWidget_login" class="input" />
                </div>
            </div>

<label for="ctrl_loginWidget_password">{{ phrase('password') }}</label>
                <div class="u-inputSpacer">
                    <input name="password" id="ctrl_loginWidget_password" type="password" class="input" />
                    <a href="{{ link('lost-password') }}" data-xf-click="overlay">{{ phrase('forgot_your_password') }}</a>
                </div>
            </div>

<label>
                    <input type="checkbox" name="remember" value="1" checked="checked"> {{ phrase('stay_logged_in') }}
                </label>
            </div>

<xf:submitrow icon="login" />
        </div>
    </xf:form>
</xf:if>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.