Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Sidebar İsteği

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Sota

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaslar Mybb Forumumda Kullandıgım Bana Gore Super Otesı Bır Eklentıyı Xenforo Uydurabılırmıyız

Forum Adresım Tavsiye Forumu | Türkiye'nin En Kapsamlı Tavsiye FORUMU

Sagbloktakı Forum Gundemı Kısmı Bahsettıgım Eklentı

Yeni Konular,Cevaplar,Üyeler Tekbır Wıdget Altında Gosterılmekte

Acılan Konuların Yazılan Mesajlar Hangı Forum Hangı Konuya Yazıldıgına Kadar Detay Vermekte

Uygulama Belırledıgınız Surelerde Otomatık Guncelleme Yapmakta Mesala Ben 5sn Gırmıstım AnaSayfayı Yenılemesenız Bıle

Yenı Icerık Gırısı Yapıldıgında Wıdgette Otomatık Gosterılmekte

Eklentının Tek Eksıgı Aynı Konuya Yazılan Mesajları Arka Arkaya Gostermekte

Boyle Bır Eklentı Olusturulabılınırse Guzel Bır Kaynak Olacaktır...

Ekli dosyalar

• tf.PNG
    tf.PNG
    145.8 KB · Görüntüleme: 18
XF-2 içinde bulunan ve Default olarak gelen "Yeni Konular", "Yeni mesajlar" widget işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_0303.PNG
    IMG_0303.PNG
    925 KB · Görüntüleme: 6
mkucuksarı , netron hocam

tekbır wıdgetbaslıgı altında yapmak ıstıyorum bunları yukarıdan asagıya ayrı ayrı wıdget ıstemıyorum son konular son mesajlar yenı uyeler seklınde

mybb kullanıcısıyım xenforoya gecıs ıcın hazırlık yapıyorum

mybb'den xenforo 1.5 sonra 2.0.2 update ıslemıyle xenforo 2 kullanmaya baslamayı dusunuyorum

mkucuksarı , netron hocam

tekbır wıdgetbaslıgı altında yapmak ıstıyorum bunları yukarıdan asagıya ayrı ayrı wıdget ıstemıyorum son konular son mesajlar yenı uyeler seklınde

mybb kullanıcısıyım xenforoya gecıs ıcın hazırlık yapıyorum

mybb'den xenforo 1.5 sonra 2.0.2 update ıslemıyle xenforo 2 kullanmaya baslamayı dusunuyorum

Şöyle söylim o alanda widgetler hem cevapları hem konuları aynı alanda gösterirse bir düzen olmaz. Yani yeni konunun ve yeni mesajın ayrımını neye göre yapacak title'a göremi. Eklentiyi yazan kimse işi kolaya getirmiş :)

Ayrıca istatistikler var zaten orada hem konu hem cevap gösteriliyor sidebar da gösteriliyor. Widgetlar ile çok daha iyi gösterimler oluşturulabilir. Yani istatistik gibi bir eklenti varken kimse konu takibini sidebardan yapmaz .)

Şöyle bir şey işinizi görür mü peki ?

brNdyzY.gif

istatikler eklentsi oldukca guzel ama mobılde en yenı mesajlar sekmesınde

cevap verıldıyse kım tarafında ve hangı zaman verıldıgı bılgısıde gosterılmıyor eger eklenebılınırse

ozaman sıdebara hıc gerek kalmaz. ;)

Bu dediklerinizi zaten xenforo içerisinde yapabilirsiniz. Yukarıda tab şeklinde bir örnekte verilmiş.

istatistikten Kastım Xenistatistik

mobil cıhazda enyeni mesajlarda cevap veren ve cevap verme tarih bılgını gosterebılırmıyız

sadece konuyu baslatan ve konu bılgısı yer alıyor mobıl surumde

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.