Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Seo Sorusu

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar, konu etiketleri google aramaları için önemli mi?

Şayet önemliyse tüm konulara etiket girmeyi planlıyorum. Ve bu işlem benim günlerimi belki de haftalarımı alacak..

Bu yüzden özellikle seo konusunda deneyimli arkadaşlardan yanıt bekliyorum... Sizden aldığım cevaba göre tüm konulara etiket gireceğim.

Selam,
Google'nın son duyurusuna göre artık etiketlerin bir önemi yok. Lakin yazı içi etiket yapabilirsiniz, sizin için konuyu biraz daha açayım yazdığınız bir haberin başlığını içerikte geçirerek ona konu linkini atayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden bu tür sorulara ulaşabilir ve sorabilirsiniz, yeni bir webmaster platformu yaratıyoruz. WM Ağı - Türkiye'nin Webmaster Ağı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.