Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Selim hocanın TC Doğrulama Eklentisinin Bazı Forumlara Dağıtılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
webien sayısında meşhur ettiniz beni) ee kolay değil türkiyenin en büyük 4. Webmaster forumu olmak.
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Hadi görüşürüz benle uğraşan forumcuklar Böyle hep konu olmuyor. Arada röportajda çağırın)

webien sayısında meşhur ettiniz beni) ee kolay değil türkiyenin en büyük 4. Webmaster forumu olmak.

Hadi görüşürüz benle uğraşan forumcuklar Böyle hep konu olmuyor. Arada röportajda çağırın)
biz w*bieni rakip olarak bile görmüyoruz, wa*ez içerik editleyip satan, milletin eklentisini SATAN kişilerin çöplüğüne kimde değer vermez.

Yaşının adamı ol diyeceğim ama olamayacaksın sende o adamlığı göremiyoruz

• Beğen
Tepkiler: Sis

1608863017774.png

yeni gördüm zeki :) herkes biliyor w*bieni

+ kişisel numaramı bu şekilde paylaşamazsın!!!!!! Z zaygun
Senden iyi olmasın hırsızın biri gelir ortak arar seni bulsun iki meslektaş takılın diye yanlış anlama)
Diğer meslektaşın Erdy Erdy ede selam söyle sonra görmedin beni diyo) Erdy Erdy kardeşim sende cevaplarinizi hep beğeniyon hiç katılımcı değilsin)

Senden iyi olmasın hırsızın biri gelir ortak arar seni bulsun iki meslektaş takılın diye yanlış anlama)
Diğer meslektaşın Erdy Erdy ede selam söyle sonra görmedin beni diyo) Erdy Erdy kardeşim sende cevaplarinizi hep beğeniyon hiç katılımcı değilsin)
Zeki o bursaya gelirim seni bulurum beni delirtme çöplüğüne git orada milleti dolandırmaya, w*r*z satmaya devam et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.