Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Selim hocanın TC Doğrulama Eklentisinin Bazı Forumlara Dağıtılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Son açılan forumlar da selim hocanın TC doğrulama eklentini görüyorum. Adam piyasa da yok yoğunluktan dolayı. Siz kimden ve nereden satın alıyorsunuz lisanssız olarak kim dağıtıyor bu eklentileri ?

Biz para verip domaine lisanslattırdık üstelik. Biz bu durumda enayi mi olmuş oluyoruz. Hangi dangalak bu eklentiyi sağa sola dağıtıyor acaba ? ;)

Kusura bakmayın da artık, bazı şeylerin bo*unu çıkardınız. Beleş mezar olsa gireceksiniz. Z zaygun sanırsam bu eklentiyi sen ona buna satıyorsun ?

Senin temanın olduğu bir foruma bakıyorum orada TC eklentisi mevcut + bi kaç forumda daha aynı şekilde. eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n bu arkadaşı forumdan men edelim lütfen. Selim hocayla da iletişime geçebilirseniz eklenti su gibi ona buna dağıtılıyor, bilgisi varmıymış ? :)

Benden bi kaç özel mesaj atarak istediğin Daha fazla konu göster sistemini verseymişiz demek ki oda şuan piyasa da o**** olmuştu :)

Eşşek kadar adamların uğraştığı şeylere bak. Küfretsem yarısından çoğu boşa gidecek :) Böyle adamların evinde internet var ve onun bunun 3 kuruşuna tenezzül ediyorlar. Yazık sizi doğuran bu günlere getiren anaya :) Diyecek söz bulamıyorum.

Gereğini bence eTiKeT™ eTiKeT™ ile N netron yapsın. Bazı şeylere saygınız olması gerektiğini düşünüyorum. Çal çırp nereye kadar ?

1608822813206.png

eee konusunu boşa açmadık biraz karıştırılırsa neler çıkacak neler..

Arkadaşlar bu konuda net bir bilgi/belge yoksa kimseyi suçlayamayız. Selim sevdiğimiz bir arkadaşımızdır. Şimdi bu kişi aldı diye isnat edersek, kişi de yok öyle bir şey dediğinde kanıt sunmamız gerekir. Profil doğrulama üzerine bir kaç eklenti var onlarla da karıştırıyor olabilirsiniz vs. Ha bu olayın dışında kimseyi suçlamadan fikrim şu; Maalesef oluyor bu tür şeyler. Alıcı da eklentinin w-a-r-e-z olduğunu bildiği halde kullanabiliyor. Bence hem alıcının hem de satıcının düzelmesi gerekiyor bu konularda. Z zaygun kullanıcısını bu konuya davet edelim kendisi hakkında isnat edilen suçlamalara cevap vermesini bekleyelim.

Z zaygun Üyenin Olduğuna eminsen Kanıtın varsa Paylaşırmısın Sorması ayıp Bence şuan adam karalıyorsun Bence netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ Admin arkadaşlar Kanıt Sunulmadan Suçlama Olmaz Asılsız Suclamada Bu Sis arkadaş Ya özürdilemesi lazımdır Yada Banlanması Lazımdır.
NOT: Tarafsız Fikirlerimi Söyledim. Şahısları Tanımam ama adelet öyledir

Ben niye vereyim
eee konusunu boşa açmadık biraz karıştırılırsa neler çıkacak neler..
resimmm.png

alpagu kardeşim heryerde beni karalamayı benle ilgili hakaret konuları açmayı biliyonda admin panel şifresini değiştirmeyi akıl edemiyonmu şimdi bakayım dedim şekil bu:)

neler söyledin benle ilgili ya kardeşim bırakın iftiraları admin panelinin şifresini değiş.:)))
kötü niyetli olsam düşün neler yapardım şimdi. hakediyorsunda aslında neyse
oyüzden bırakın karalamıyı artık.

Ben niye vereyim

Ekli dosyayı görüntüle 14452

alpagu kardeşim heryerde beni karalamayı benle ilgili hakaret konuları açmayı biliyonda admin panel şifresini değiştirmeyi akıl edemiyonmu şimdi bakayım dedim şekil bu:)

neler söyledin benle ilgili ya kardeşim bırakın iftiraları admin panelinin şifresini değiş.:)))
kötü niyetli olsam düşün neler yapardım şimdi. hakediyorsunda aslında neyse
oyüzden bırakın karalamıyı artık.
o paranın karşılıgı alamadım sıkıntı yok loglar tutuluyor :) önce verilen para karsılıgı ver yapamadıgın şeyi iade'de etmiyorsun.

Son açılan forumlar da selim hocanın TC doğrulama eklentini görüyorum. Adam piyasa da yok yoğunluktan dolayı. Siz kimden ve nereden satın alıyorsunuz lisanssız olarak kim dağıtıyor bu eklentileri ?

Biz para verip domaine lisanslattırdık üstelik. Biz bu durumda enayi mi olmuş oluyoruz. Hangi dangalak bu eklentiyi sağa sola dağıtıyor acaba ? ;)

Kusura bakmayın da artık, bazı şeylerin bo*unu çıkardınız. Beleş mezar olsa gireceksiniz. Z zaygun sanırsam bu eklentiyi sen ona buna satıyorsun ?

Senin temanın olduğu bir foruma bakıyorum orada TC eklentisi mevcut + bi kaç forumda daha aynı şekilde. eTiKeT™ eTiKeT™ - netr0n netr0n bu arkadaşı forumdan men edelim lütfen. Selim hocayla da iletişime geçebilirseniz eklenti su gibi ona buna dağıtılıyor, bilgisi varmıymış ? :)
Herşey açıkca yazıyor.
1608845646662.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.