Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Search Box Eklenti İsteği

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

VSC

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, bilmiyorum yasak mı ama bu veya bunun gibi ücretsiz eklenti mevcutsa paylaşabilir misiniz?

Veya bunu yapabilmek için hangi kodları eklemeliyiz? xtr search box

Not: Kendi sitelerinde "Bu ücretsiz eklenti için herhangi bir telif bağlantısı dahil edilmemiştir. Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz." yazmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu an anlayamadım tam olarak ücretsiz bir eklenti ama siz yine ücretsiz varmı diye sormuşsunuz. Telif alanı varmı bilmiyorum ne yazık ki.
Bunun dışında ücretsiz olarak buduğum;

• Beğen
Tepkiler: VSC
Şu an anlayamadım tam olarak ücretsiz bir eklenti ama siz yine ücretsiz varmı diye sormuşsunuz. Telif alanı varmı bilmiyorum ne yazık ki.
Bunun dışında ücretsiz olarak buduğum;
Teşekkür ederim buna göz atmıştım çok önceden. XenForo lisansım olmadığı için ücretsiz olan eklentiyi indiremedim. Ücretsiz ve lisans hakları yok o yüzden paylaşılmasında bir sakınca bulunmuyor. Bu yüzden eklenti isteği olarak belirttim.

Eklenti xenforo içinde yayınlanmış ama indirme mümkün değil, indirmek için eklenti yazarının sitesine yönlendirmektedir.

• Beğen
Tepkiler: VSC

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.