Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Scriptim Hakkında Soru

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Aiwlys Kodlama Merhaba arkadaşlar uzun zaman olmasada bir kaç gün önce başladım projeye tasarım işlemleri şuanda bitmiş bulunmakta backend e girmedim şuan sadece front olarak hazırlandı ileride backend e geçeceğim.Sizden tasarım hakkında öneri görüş bekliyorum.

İlteriş bu sefer amacın ne, esas ben bunu merak ediyorum. Her ay farklı bir şey ile karşımıza çıkıyorsun. Bence insanın önce bir amaçlı olması lazım. Böyle daldan dala gezerek bence gençliğini ve emeklerini heba etme derim.

mkucuksari mkucuksari, merhabalar haklısınız evet bazı şeyleri bitirmeden başka şeye geçtim.Bazı yaşadığım sorunlar nedeni ile sıfırdan her şeye başlama kararı aldım.Öğrendiğim php html css i xenforo da uygulamayacağım zaten uygulayacak bir hostingim yok.Buradaki amacım yapmak istediğim scriptin frontend tarafında öneri ve görüşleri almak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.