Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sayfalar için sidebar nasıl eklenir?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Mahir

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Bölümlerden bir sayfa oluşturdum. Bu sayfaya özel sidebar eklemek istiyorum forumda sidebar kullanmıyorum sadece bu sayfa için kullanacağım bunu nasıl yapabilirim her yere baktım ama göremedim.

Bölümlerden bir sayfa oluşturdum. Bu sayfaya özel sidebar eklemek istiyorum forumda sidebar kullanmıyorum sadece bu sayfa için kullanacağım bunu nasıl yapabilirim her yere baktım ama göremedim.
Merhaba,

Oluşturmuş olduğunuz sayfa biçimlendirmesi kısmı aşağıda ki belirtiğim kod ile sayfanıza ekliyebilirsiniz. Vereceğim kodların içerisine widget kısmında yapılandırılmış olan "Widget kimliği-ID " kısmını değiştirerek veya çoğaltarak yapabilirsiniz.

Kod:
<xf:widget key="forum_overview_members_online" position="sidebar"/>

Screenshot_1.png

Merhaba,

Oluşturmuş olduğunuz sayfa biçimlendirmesi kısmı aşağıda ki belirtiğim kod ile sayfanıza ekliyebilirsiniz. Vereceğim kodların içerisine widget kısmında yapılandırılmış olan "Widget kimliği-ID " kısmını değiştirerek veya çoğaltarak yapabilirsiniz.

Kod:
<xf:widget key="forum_overview_members_online" position="sidebar"/>

Ekli dosyayı görüntüle 8909
Hocam siz varya yer yüzünde "kral" tanımının vücut bulmuş halisiniz :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.