Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sayfa Yenilerken Yazıların Silinmesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bombacı mülayim

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi forumlar...
Xenforo-2 alt yapılı siteme otomatik sayfa yenileme kodu ekledim.
Sayfa yenilerken o an yazılan yorum veya konu siliniyor. Bunu önlemenin bir yöntemi var mı?

Ne eklediğinizi net olarak paylaşmazsanız, yardım almanız zor. Lütfen eklediğimizin kodu da paylaşır mısınız ?

<script language="JavaScript"> function waitfor() { window.location.reload(); } setTimeout("waitfor()",300000); </script>

her 5 dk da otomatik sayfa yeniliyor ama o sıra yorum yazan veya konu açan olursa sayfa yenilendiği için yazıları siliniyor

Bu eklenti sayesinde belirlediğiniz aralıklarla otomatik olarak sayfayı yenileyecektir. Yaşadığınız sorunu çözer mi, denemek lazım.

Bu eklenti sayesinde belirlediğiniz aralıklarla otomatik olarak sayfayı yenileyecektir. Yaşadığınız sorunu çözer mi, denemek lazım.
teşekkürler ama bu benim sorunumu çözmez, benim sayfam otomatik yenileniyor. yenilenirken o sıra konu açan üyenin yazdıklarının silinmemesiydi

Ben de ise aşağı doğru sayfayı kaydırırken beyaz boşluk çıkıyordu. Tema yüzünden olduğunu öğrendim ama bir şeyler yapamadım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.