Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti Sayfa yenilenince değişen ipucu yapımı 2020-02-26

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
bunu eklenti haline çevirebilirim musait olunca

teşekkürler.kullanışlı olur.eğer mümkünse

şu anki editörü kullanabilirsek iyi olurdu.( link arka plan ya da özelleştirme seçenekleri için)

ayrıca yerini ayarlayabilirsek,üst alt vs. sonra yine mümkünse her yenilediğinde mi değişsin yoksa günlük ya da şu kadar saatte bir gibi bir ayar olursa kullanışlı olur. eğer yapabilirseniz ben her gün farklı bir şey gözükmesi için ayar yapardım. Örneğin 30 tane bilgi girerim her gün farklı bilgi döner.Her yenilediğinde değişmesi de dediğim gibi ayarla mümkün olabilir.

Şimididen emekleriniz için teşekkür ederim. mcv_js Âlfonse

teşekkürler.kullanışlı olur.eğer mümkünse

şu anki editörü kullanabilirsek iyi olurdu.( link arka plan ya da özelleştirme seçenekleri için)

ayrıca yerini ayarlayabilirsek,üst alt vs. sonra yine mümkünse her yenilediğinde mi değişsin yoksa günlük ya da şu kadar saatte bir gibi bir ayar olursa kullanışlı olur. eğer yapabilirseniz ben her gün farklı bir şey gözükmesi için ayar yapardım. Örneğin 30 tane bilgi girerim her gün farklı bilgi döner.Her yenilediğinde değişmesi de dediğim gibi ayarla mümkün olabilir.

Şimididen emekleriniz için teşekkür ederim. mcv_js Âlfonse
Eğer her yenilendiğinde farklı değilde bir yenilemede bir içerik 1 gün göstersin 1 gün sonra farklı olanı göstersin diyorsanız cookie ile yapılabilir.Deneyeceğim.

Eğer her yenilendiğinde farklı değilde bir yenilemede bir içerik 1 gün göstersin 1 gün sonra farklı olanı göstersin diyorsanız cookie ile yapılabilir.Deneyeceğim.

evet. bunun nedeni de şu:

ben günün şiirini paylaşmak istiyorum.kısa kısa dörtlük ya da beyit olacak.anlamı da altında yer alacak.ezberinin mümkün olması için günlük 1 tane ya da admin panelden ayarlanırsa günde kaç tane gösterileceği farklı amaçlarda da kullanılabilir.

2 ayar olabilir

-her yenilendiğinde farklı içerik
-zaman sınırı verilerek örneğin 3 saatte bir 6-24 gibi ya da bu zor ise dediğiniz gibi 1 gün sonra farklı içerik olabilir.cookie ile olabilir evet.

günün sözü gibi düşebiliriz. fakat bunları gireceğim alanın şu anda yazı yazdığımız editörün yeteneklerine sahip olması gerekiyor. arka plan rengi resin bağlantı falan koymak için :) teşekkür ederim dostum. kullananlar olacaktır.bu tarz bir eklenti yok çünkü.

merhaba dediğiniz sistemi yaptım.Mantığa uygun örnek bir sistem;

anladığım kadarıyla bu tek sayfa.Bunu forumun istediğimiz yerine şu şekilde görsellik vererek koyabileceksek ve dahi buraya eklenecek sözleri direk admin panelinden ekleyebileceksek tamamdır:) dediğim gibi bazıları her yenilemede farklı söz şiir ipucu isteyebilir, opsiyona bağlı olması güzel olur üstad.

test.JPG

anladığım kadarıyla bu tek sayfa.Bunu forumun istediğimiz yerine şu şekilde görsellik vererek koyabileceksek ve dahi buraya eklenecek sözleri direk admin panelinden ekleyebileceksek tamamdır:) dediğim gibi bazıları her yenilemede farklı söz şiir ipucu isteyebilir, opsiyona bağlı olması güzel olur üstad.

Ekli dosyayı görüntüle 11904
Şu süreçte belirli bir sayıda yazı belirleyeceğim ve o yazıları siz acpden düzenleyeceksiniz ve bu cookie süresini gün bazında düzenleyeceksiniz.Dakika olarak yapabilirsem onu da deneyeceğim.
Özel stiller arıyorum.

P patron38
Kod:
 <xf:if is="$template !='thread_view'">
        içerik kodu...
    </xf:if>

içerik kodu olan bölümün içerisine atarak kodu deneyin bakalım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.